Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

FOXCONN z chipsetem Intel H67
FOXCONN przedstawia trzy nowe płyty główne oparte o chipset Intel H67 przeznaczone do obsługi procesorów Intel Sandy Bridge.
Panasonic SDR-S50 kamera cyfrowa
Panasonic SDR-S50 to nowoczesna, poręczna cyfrowa kamera, która zapisuje sekwencje wideo oraz zdjęcia na kartach pamięci SD, SDHC oraz SDXC. Ponadto charakteryzuje się krótkim czasem uruchamiania: po włączeniu kamery można rozpocząć rejestrowanie w ciągu zaledwie 1.9 sekundy.
PalmPad - tablet HP
Na styczniowych targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas firma Hewlett-Packard zaprezentuje swój nowy tablet - PalmPad.
Tagi: PalmPad, Tablet, HP
Tablet Point of View
Mobii 10 to tablet internetowy z 10" ekranem dotykowym o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli i układem graficznym Nvidia Tegra 2.
WESOŁYCH ŚWIĄT
Szczęścia, zdrowia, radości, Miłości, pieniędzy i pomyślności. By uśmiech co dzień witał na Waszej twarzy, Byście mieli wszystko, co się Wam wymarzy. By każdy szanował Was jak wy samych siebie, By życie Wasze przebiegało jak w niebie. Aby każdy dzień przyniósł Wam moc miłych chwil, A także dodawał Wam mnóstwo sił Wielu przyjaciół na każdym kroku, Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Życzymy Wam Wszystkim.
Tagi: życzenia
SuperSpeed USB 3.0 firmy Verbatim
Przenośne dyski twarde USB 3.0 firmy Verbatim o pojemności 500 GB i 1 TB są teraz dostępne w sześciu jaskrawych kolorach, od karaibskiego niebieskiego po gorący różowy.
Tagi: Dysk, Verbatim
Radioodtwarzacz samochodowy Pioneer DEH-2300U-B (MP3, USB)
Radioodtwarzacz samochodowy Pioneer o maksymalnej mocy wyjściowej 4x50W, wyposażony w wejście USB.
Kamera ACTi ACM-1231
Megapikselowa kamera ACM-1231 firmy ACTi oferuje bardzo dobrą jakość obrazu o rozdzielczości 1280 x 1024 nawet przy niewielkim oświetleniu.
Tagi: Kamera, Acti
Alpenföhn - cooler CPU
Alpenföhn - wprowadziła do swojej oferty nieduży cooler Sella, przeznaczony do chłodzenia procesorów i wyposażono go w trzy ciepłowody .
Tagi: Alpenfohn, Cooler
Okulary słoneczne z LCD
Firma Dynamic Eye, stworzyła okulary przeciwsłoneczne blokujące jedynie to światło, które trzeba.


Polecamy strony: