Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Mobilny GeForce GT 540M
Pierwsze mobilne układy graficzne z rodziny GeForce 500 - GT 540M - trafiają do notebooków.
Tagi: GeForce, Nvidia
VERBATIM nowe przenośne dyski twarde dla użytkowników komputerów Mac
Eleganckie i stylowe: nowe przenośne dyski twarde dla użytkowników komputerów Mac
Tagi: VERBATIM, Mac, Dysk
iPad
Wszystkie aplikacje wbudowane w iPada zostały zaprojektowane od podstaw z myślą o dużym dotykowym ekranie Multi-Touch i zaawansowanych możliwościach całego urządzenia. I działają w dowolnej orientacji. iPad z takimi aplikacjami potrafi robić rzeczy nieosiągalne dla innych urządzeń.
Tagi: Ipad, Apple
Galapagos - tablety Sharpa
Sharp wprowadzi do sprzedaży dwa tablety, mniejszy typu Mobile z 5,5-calowym ekranem i trackballem do zmieniania stron będzie kosztował 39,8 tys. jenów (476 USD). Drugi tablet typu Home, wyposażony w ekran o przekątnej 10,8 cala i pozbawiony trackballa , będzie oferowany w cenie 54,8 tys. jenów (655 USD).
Tagi: Tablet, Sharp
Synology DS1511+
Dysk sieciowy Synology z procesorem Intel Atom 1.8GHz. Urządzenie obsługuje 5 dysków twardych w technologii hot-swap i zapewnia przestrzeń 10TB dla danych z pełną obsługa RAID 0,1,5,6. Urządzenie to jest najlepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw przeznaczonym do przechowywania terabitowych ilości danych. Serwery będą w Polsce dostępne od 17 grudnia.
Tagi: Synology, Serwer, Nas
Synology DS111 serwer NAS
Synology DiskStation DS111 to przystępny cenowo i wyposażony w pełny zestaw funkcji 1-kieszeniowy serwer NAS, który usprawnia pracę grup roboczych w firmach.
Tagi: Synology, Serwer, Nas
SONOS  ZP 120
Każde miejsce Twojego domu jest tak samo ważne. Wszystko jedno gdzie jesteś: w salonie, sypialni, łazience czy ogrodzie – wszędzie chcesz czuć się dobrze. Teraz, dzięki urządzeniom SONOS, możesz słuchać tego co chcesz i jak chcesz: w całym domu, bez kabli, z doskonałą jakością.
Tagi: SONOS, Odtwarzacz
LG DP1 - odtwarzacz sieciowy
LG wprowadziło do sprzedaży nowy odtwarzacz multimedialny, który pozwoli odtwarzać tradycyjne pliki video, ale także obsłuży format FullHD i 3D.
flashbay.com
Flash Drive'y USB, karty USB, PenDrive'y i opaski USB na zamówienie z logo twojej firmy.
Tagi: Flashbay
LG tablet z Windowsem 7
Firma LG Electronics wprowadziła do sprzedaży na swoim lokalnym rynku tablet E-Note H1000B.
Tagi: Lg, Tablet, Windows 7


Polecamy strony: