Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

WarpDrive - dysk SSD
WarpDrive SLP-300 wyposażono w interfejs PCI Express x8 i zapewniono mu imponującą wydajność. W dysku zastosowano pamięci SLC NAND flash produkowane w wymiarze klasy 3x nanometrów. Są one dużo droższe od pamięci MLC, jednak ich wydajność jest proporcjonalnie większa.
Tagi: WarpDrive, Ssd, Dysk
Niech cię usłyszą z głośnikami ART
W sprzedaży są już dostępne stereofoniczne głośniki AS-43 iMusic marki ART. Zestaw stanowi udane połączenie wysokiej jakości dźwięku, funkcjonalności i eleganckiej formy.
Tagi: Głośniki, Art
AirLive WIAS-3200N
AirLive 802.11n Internet Hotspot Access Server to nowy produkt firmy OvisLink Corp., który zalicza się do kategorii Routery .Jeśli szukasz nie tylko tanie Routery ale i dobre Routery to WIAS-3200N będzie dobrym wyborem.
Tagi: Router, Airlive
Skaner przenośny Media-Tech SCANLINE MT4090
Media-Tech Scanline MT4090 to mobilny, kolorowy skaner dokumentów A4 i mniejszych, mający zapewniać użytkownikom wysoką jakość skanowanych obrazów i dużą wydajność pracy.
Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Ink Advantage
To wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne umożliwia drukowanie bez obaw o koszty atramentu. Niezwykle tanie wkłady atramentowe o dużej pojemności oferują wyjątkowo atrakcyjny wskaźnik wartość/cena, a intuicyjne funkcje kontrolne zapewniają łatwe drukowanie, skanowanie i kopiowanie.
Seagate FreeAgent GoFlex DESK 3TB
Dyski FreeAgent GoFlex Desk to pierwsze na świecie nośniki danych o pojemności 3TB, które oficjalnie trafiły do sprzedaży. Najważniejszymi zaletami nowych przenośnych twardzieli są jednak obsługiwane moduły łączności. FreeAgent GoFlex Desk obsługuje tradycyjne USB 2.0, ale po podłączeniu dysku do dodatkowego zasilania i wpięciu do USB 3.0 bądź FireWire 800 urządzenie osiąga transfery zarezerwowane dla nowych połączeń.
Tagi: Dysk, Seagate
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MX350
Model PIXMA MX350 jest zaawansowanym urządzeniem wielofunkcyjnym do zastosowań biurowych i domowych wyposażonym w interfejs Wi-Fi ułatwiający drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie. Wyświetlacz TFT o przekątnej 6,2 cm pozwala wybierać i drukować dokumenty oraz zdjęcia bez użycia komputera.
Odtwarzacz multimedialny Western Digital Elements PLAY 1TB
Odtwarzacz multimedialny z wbudowanym dyskiem twardym to ekonomiczny sposób przechowywania kolekcji multimediów i odtwarzania w rozdzielczości Full-HD na ekranie telewizora,polskie menu, obsługa TXT.
Apple  iOS 4.2
Apple udostępniło użytkownikom iPhone'ów, iPodów touch i iPadów zaktualizowaną wersję mobilnego systemu operacyjnego iOS.
Tagi: Apple, Ios


Polecamy strony: