Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Miniaturowa karta Wi-Fi na USB
Przedstawiciele firmy Planex zapowiedzieli wprowadzenie do sprzedaży nowego miniaturowego i pracującego na interfejsie USB modułu Wi-Fi.
Sony Ericsson  X7 mini wkrótce z Windows Phone 7
Sony Ericsson planuje powrót do systemów Microsoftu, konkretniej Windows Phone 7.
Baterie hybrydowe
Firma Ioxus zaprezentowała ogniwa, które są hybrydą ultrakondensatorów i baterii litowo-jonowych. Pierwsza generacji takich hybrydowych baterii ma się pojawić jeszcze w tym roku. Kolejna, ulepszona, w przyszłym
Tagi: Ioxus, Baterie
Verbatim prezentuje nowe rozwiązania w zakresie przechowywania danych
• Premiera trójwarstwowego nośnika Blu-ray o pojemności 100 GB • Przenośne dyski twarde z interfejsem USB 3.0 SuperSpeed dla komputerów Mac • Nowe sieciowe urządzenia magazynujące MediaShare do użytku domowego • Napęd USB Clip-it, uhonorowany prestiżową nagrodą Red Dot Award • Rozszerzenie powierzchni dyskowej dla netbooków
Tagi: Verbatim
USB firmy Verbatim ze specjalnymi funkcjami zabezpieczania danych
Verbatim wprowadza na rynek nowe napędy Secure ‘n’ Go USB, dzięki czemu spełnia potrzeby indywidualnych użytkowników w zakresie bezpieczeństwa przenoszonych danych. Napęd Secure ‘n’ Go USB wyposażony jest w silne 256 bitowe szyfrowanie sprzętowe AES oraz obowiązkowe wprowadzanie hasła.
Tagi: Verbatim
Sposoby na głośniki w motocyklu
Najlepszą muzyką jest dźwięk silnika – to zdanie wręcz wyryte w motorowej świadomości wszystkich fanów "dwóch kółek". Nieważne czy jest to głęboka i donośna chrypka choppera czy ultradźwiękowe, rześkie odgłosy ścigacza ale nie ma nic lepszego na długiej trasie niż duet chopperowy silnik feat. Bruce Dickinson.
Tagi: Lidor, Głośnik
Huntkey - zasilacz do notebooka 90W Slim Universal
Huntkey Enterprise Group, rozszerza gamę produktów konsumenckich, wprowadzając do oferty najnowszy zasilacz przeznaczony do laptopów z całego świata – model 90W Slim Universal. Został on stworzony specjalnie z myślą o ludziach biznesu, którzy często podróżują i cenią modne wzornictwo. Wśród jego zalet należy wymienić - praktyczne rozmiary (zaledwie 1,6 cm grubości), niewielką wagę, a także: regulację napięcia, ładowarkę USB 5V oraz uniwersalną kompatybilność z wieloma notebookami.
Tagi: Huntkey, Zasilacz
Multimedialny monitor telewizyjny BLOW LCD-102R
Urządzenie doskonale sprawdzi się podczas podróży, umożliwiając odbiór telewizji i filmów z przenośnych odtwarzaczy, nie zajmując zbyt wiele miejsca. Monitor może być użytkowany w samochodzie, przyczepie kempingowej jak również na łodzi, wyposażonych w instalację prądu stałego o napięciu 12 V. Monitor może wyświetlać obraz w pionie lub poziomie, a zastosowana technologia PPL zapewnia stabilny odbiór analogowego sygnału TV.
Tagi: Blow, Telewizor
AKADEMIA NIKONA - Kurs obsługi aparatu fotograficznego D3, D3x, D3s
Kurs fotografowania profesjonalnymi lustrzankami cyfrowymi Nikona wprowadzi w świat pełnej kontroli nad procesem powstawania obrazu cyfrowego. Uczestnicy dowiedzą się jak w 100\% kontrolować wszystkie parametry obrazu i mechanizmy aparatu tak, aby za każdym razem uzyskać zamierzony efekt w każdych warunkach.
Tagi: NIKON, APARAT, KURS
Avaya Flare Experience
Avaya Flare Experience to nowy tablet firmy Avaya, przeznaczony głównie do prowadzenia rozmów wideo oraz głosowych, dzielenia się dokumentami i pracy grupowej.
Tagi: Tablet, Avaya


Polecamy strony: