Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

SSD Zalmana
Zalman przygotował dwie serie dysków solid-state-drive z interfejsem SATA - S i N. Pierwsza z nich składa się z modeli o pojemnościach 32, 64 i 128 GB, obsługujących technologię TRIM i korzystających z kontrolerów JMicron.
Tagi: SSD, Zalman
Intel SSD  80 i 120 GB .
Do serii X25-M G2 produkowanej przez Intela dołączają dwa nowe SSD - 80 GB SSDSA2MH080G2K5 oraz 120 GB SSDSA2MH120G2K5.
Tagi: Ssd, Dysk, Intel
Optoma projektor multimedialny EW1691e
Projektor multimedialny Optoma EW1691e wyróżnia się niską wagą wynoszącą tylko 1400 g i niespotykaną w klasie projektorów przenośnych jasnością na poziomie 3000 lumenów ANSI.
Tagi: Optoma, Projektor
Olympus dyktafon cyfrowy VN-8600PC
Olympus VN-8600PC do bardzo dobrej jakości dyktafon cyfrowy z możliwością podłączenia do komputera osobistego. Posiada wbudowaną pamięć o pojemności 2 GB. Duży ekran LCD (29x29 mm) oraz wygodnie rozmieszczone przyciski do obsługi dają dużą wygodę użytkowania dyktafonu. Dodatkowo zwiększa ją możliwość regulacji kontrastu i zmiany wielkości czcionek wyświetlających się na monitorze.
Tagi: Olympus, Dyktafon
D-Link Boxee Box
Boxee Box od D-Linka to najlepszy sposób, aby cieszyć się programami telewizyjnymi, filmami wideo i muzyką z Internetu lub dysku twardego na ekranie telewizora.
Tagi: D-Link, Boxee Box
QNAP sieciowy serwer plików - TS-259 PRO+
Dysk sieciowy QNAP TS-259PRO+ to najszybszy dwudyskowy serwer plików wyposażony w nowy, bardzo wydajny procesor Intel Atom D5252 1.8 GHz (dual core) oraz 1GB pamięci RAM.
Tagi: QNAP, Serwer
Sieć Meru – ekstremalnie, eksperymentalnie
Meru Networks zorganizowało niecodzienny eksperyment. Na powierzchni 45 metrów kwadratowych zgromadzono 500 działających jednocześnie urządzeń bezprzewodowych różnego rodzaju. Ponadto, sztucznie zostało wygenerowane 100 Mbps dodatkowego obciążenia. Z tak ekstremalnie zagęszczonym środowiskiem klientów musiała sobie poradzić sieć bezprzewodowa zbudowana przy pomocy technologii Meru.
Tagi: Meru
AirLive Traveler 3G II świetna możliwość podzielenia mobilnego Internetu 3G
AirLive Traveler 3GII jest Przenośnym Routerem Bezprzewodowym z którym z łatwością podzielisz łącze internetowe dostarczone technologią 3G lub xDSL by udostępnić je innym użytkownikom komputerów. Unikalną cechą tego routera jest bardzo niewielki rozmiar i waga. Wyposażony jest w akumulatory Litowo-Jonowy pozwalający na pracę routera bez podłączonego zasilania zewnętrznego do 2 godzin wszędzie gdzie dostępna jest sieć 3G.
Tagi: AirLive, Router, 3g
Kup bilet - wystarczy tylko komórka
SkyCash uruchomił pierwszy w Polsce system umożliwiający dokonanie całego procesu zakupu biletu komunikacji miejskiej, w tym rejestrację do systemu i zasilenia środkami, z poziomu telefonu komórkowego. Transakcję można bez problemu zrealizować nawet po wejściu do autobusu. SkyCash działa już we Wrocławiu, jednej z pięciu największych aglomeracji Polski
Tagi: SkyCash
Samsung Galaxy Tab P1000
GALAXY Tab łączy w sobie najnowsze technologie firmy Samsung aby umożliwić użytkownikom wygodne poruszanie się po cyfrowym świecie bez konieczności noszenia ze sobą notebooka, zapewniając jednocześnie możliwość korzystania ze wszystkich najczęściej używanych funkcji charakterystycznych dla komputerów przenośnych. Dobór parametrów technicznych oraz zastosowany procesor Cortex A8 zapewniają wysoką wydajność i szybką pracę aplikacji i umożliwiają odtwarzanie filmów wysokiej jakości.
Tagi: Samsung, Tablet


Polecamy strony: