Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Jak nie dać się baterii?
Mało kto rozstaje się dziś z komórką. Życie w ciągłym biegu sprawia jednak, że łatwo zapomnieć o tak banalnej czynności, jak dostarczenie urządzeniu energii potrzebnej do pracy. A skoro badania mówią, że statystyczny człowiek trzy lata swojego życia spędza na jeździe samochodem, może warto zawczasu zaopatrzyć się w ładowarkę samochodową?
HTC CELEBRUJE INNOWACJE URUCHAMAJĄC KAMPANIĘ “HERE’S AN IDEA”
HTC Corporation, międzynarodowa korporacja projektująca smartfony, uruchamia wartą wiele milionów dolarów, nową kampanię reklamową w regionie EMEA - ‘Here’s an Idea‘ (Mamy taki pomysł), podkreślającą mnogość innowacyjnych rozwiązań wprowadzonych w ostatnim czasie do swoich nowych telefonów. Kampania ‘Here’s an Idea‘ kontynuuje sukces kampanii ‘YOU’, która była prowadzona w 2009 roku i w znaczącym stopniu przyczyniła się do dwukrotnego powiększenia świadomości marki HTC.
Tagi: Htc, Reklama
Napędy Store ‘n’ Go Netbook USB firmy Verbatim
Nowy napęd Store ‘n’ Go Netbook USB firmy Verbatim zapewnia do 32 GB dodatkowej pojemności w mniejszym od monety 1 euro urządzeniu, które może być niemal cały czas podłączone do komputera.
Tagi: Verbatim
Altec Lansing IM11BLKACE
Cyfrowy system audio dla odtwarzaczy iPod. Wbudowany zegar z budzikiem i timerem, technologia maxxBass, stacja dokująca z ładowaniem odtwarzacza i możliwością transferu danych.
Kamera Microsoft LifeCam Cinema
Microsoft zaprezentował swoją kamerkę internetoweą LifeCam - model Cinema, w kt rym udało się uzyskać rozdzielczość HD 720p (1280x720 przy 30 klatkach na sekundę).
Tagi: Kamera, Microsoft
Klawiatura LOGITECH G19 Gaming Keyboard LCD
Klawiatura do gier Logitech(R) G19 oferuje graczom zaawansowane technologie, takie jak kolorowy wyświetlacz LCD GamePanel(TM) umożliwiający wyświetlanie między innymi statystyk gry i danych komunikacji VOIP.
R3150S - TV Video Recorder
Dwudyskowy odtwarzacz z funkcją nagrywania - MBox R3150S - to eleganckie i wszechstronne urządzenie dla użytkowników gromadzących duże ilości materiałów audio i wideo. W obudowie można zamontować w sumie do 4000GB pamięci dyskowej. Urządzenie jest pełnowartościowym odtwarzaczem audio i wideo FullHD, posiada cyfrowy tuner DVB-T z funkcją nagrywania oraz buforem TimeShift oraz funkcję nagrywania obrazu ze źródeł zewnętrznych. Aplikacje sieciowe obejmują radio internetowe, serwery plików (FTP,SAMBA) i klienta BitTorrent. Odtwarzacz ma polskie menu, obsługuje polskie znaki w napisach filmów, także z plików TXT.
Tagi: Hyundai, Recorder
Linksys Wireless-N Home Gigabit Router - E2000
Linksys E2000 to zaawansowany router bezprzewodowy działający w paśmie 2.4 i 5 GHz w standardzie Draft-N.
Tagi: Linksys, Router
Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha
Ciesz się niespotykanej dotąd jakości dzwiękiem 3D w grach komputerowych dzięki zestawowi słuchawkowemu dla graczy Dual Mode Sound Blaster Tactic3D Alpha.
Lion - nowy OS na komputery Mac
Ósme wydanie platformy swoją rynkową premierę będzie miało latem 2011 roku. Teraz firma z Cupertino zaprezentowała kilka funkcji, w jakie zostanie wyposażony system.
Tagi: Apple, Lion, System, Os


Polecamy strony: