Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Maszyna kopertująca
Rosnące koszty związane z masową wysyłką przesyłek listowych sprawiają, że wiele firm, banków i urzędów rezygnuje z tej formy komunikacji na rzecz bardziej oszczędnych rozwiązań - e-mailingów lub coraz popularniejszych, alternatywnych technologii umożliwiających pełną automatyzację niemal wszystkich czynności związanych z obsługą korespondencji papierowej.
IOMEGA I EMC PREZENTUJĄ ZEWNĘTRZNE DYSKI SSD
Firma Iomega,zaprezentowała nowe dyski zewnętrzne Iomega® External USB 3.0 SSD Flash Drives. Dyski wykorzystują ultraszybkie interfejsy USB 3.0 i wbudowane mechanizmy szyfrowania danych, jak również zabezpieczenia przez utratą danych. Urządzenia przeznaczone są dla osób, które wymagają od zewnętrznych dysków najwyższej wydajności, bezpieczeństwa i niewielkich wymiarów.
Tagi: Iomega, Dysk, Ssd, Emc
Tablet multimedialny Toshiba JOURN.E TOUCH 7 WiFi
Tablet multimedialny JOURN.E TOUCH to idealne rozwiązanie w kuchni lub bawialni. Jest stylowy, cienki i całkowicie przenośny.
Radeon 5770 Gigabyte 1GB DVI&HDMI PCI-E Silent
Nowoczesna karta graficzna z wydajnym systemem pasywnego chłodzenia. Jest doskonałą propozycją dla osób chcących zbudować cichy, a jednocześnie wydajny komputer, który sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.
OCZ 3.5 SSD Vertex 2 360GB Serial ATA
Wewnętrzny, 3.5-calowy dysk twardy o pojemności 360 GB, wykonany w technologii SSD.
Tagi: Dysk, Ssd
Odtwarzacz multimedialny LAN USB Popcorn Hour A-200 HDMI
Popcorn Hour A-200 to zaawansowany odtwarzacz multimedialny, pozwalający streamować lub odtwarzać multimedialne zawartości z szerokiego spektrum źródeł takich jak komputer, dysk sieciowy, cyfrowy aparat fotograficzny czy wszelkiego rodzaju pamięci przenośne. A-200 został zaprojektowany tak aby obsługiwać możliwie najwięcej formatów plików multimedialnych.
Czytnik ebook Onyx Boox 60S
Pierwszy e-reader z obsługą języka polskiego.BOOX 60S jest produktem przeznaczonym dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę użytkowania książek elektronicznych nie chcąc poświęcać niezależności i mobilności jaką daje tradycyjna publikacja.
Tagi: Ebook, Onyx
LIFESTYLE 235
Firma Bose wprowadziła na rynek nowy zestaw domowej rozrywki LIFESTYLE 235, jak twierdzi, najbardziej zaawansowany system głośników w układzie 2.1.
Tagi: LIFESTYLE, Bose
Kamera full HD z projektorem
Firma BenQ zaprezentowała kieszonkową kamerę wideo z wbudowanym mini projektorem LED - model S11.
Tagi: BenQ, Kamera
Kobo Wireless eReader
Firma Kobo zapowiedziała wprowadzenie nowego czytnika książek elektronicznych. Bazuje on na swoim poprzedniku (modelu eReader), oferuje jednak względem niego szereg ulepszeń. Poza wzbogaceniem o łączność bezprzewodową, czytnik jest wyposażony w szybszy procesor i bardziej czytelny wyświetlacz E Ink. Zwiększona również została wydajność baterii.
Tagi: Kobo, Ebook


Polecamy strony: