Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

QNAP NMP-1000P
QNAP przedstawiła sieciowy odtwarzacz multimedialny o oznaczeniu NMP-100P. Model przeznaczony jest dla entuzjastów obrazu i dźwięku, którzy poszukują wysokiej jakości urządzenia pozwalającego na odtwarzanie filmów w rozdzielczości Full HD.
WD zewnętrzne HDD z interfejsem USB 3.0
W ofercie Western Digital pojawiają się trzy serie zewnętrznych dysków twardych wyposażonych w interfejs USB 3.0. Wśród nich pojawił się pierwszy HDD WD o pojemności 3 TB (3 000 GB).
Tagi: Wd, Hdd, Dysk
OWC ekstremalnie szybkie SSD
Firma Other World Computing zapowiedziała na początek przyszłego roku wprowadzenie do sprzedaży dysków SSD, od których może zakręcić się w głowie nawet najbardziej wymagającemu entuzjaście komputerów.
Tagi: Ssd
I-O Data SD(HC) Class 2
Wkrótce na rynku zadebiutuje linia pamięci SD i SDHC od I-O Daty. Firma przygotowała w sumie 8 kart.
CNPS9900 MAX -cooler Zalmana
CNPS9900 MAX, opiera się na otaczających wentylator ciepłowodach z aluminiowymi żeberkami.Cooler dla overclockerów oraz użytkowników szukających najwyższej wydajności przy zachowaniu cichej kultury pracy.
Tagi: Cooler, Zalman
Słuchawka 925/R DISCOVERY CERISE
Niepowtarzalna słuchawka do telefonu GSM i komputera. Zastosowanie w urządzeniu technologii AudioIQ gwarantuje użytkownikom idealną jakość odbieranego dźwięku, a funkcja Multipoint umożliwia korzystanie za jej pośrednictwem z dwóch urządzeń audio Bluetooth. W zestawie skóropodobne etui wyposażone w akumulator.
Tagi: Słuchawki
Konwerter USB - IDE 2,5"+ SATA 3,5"  - SEVEN Connect-Line
Konwerter pozwalający na podłączenie dysków HDD IDE o wymiarach 2.5" i 3.5" do interfejsu USB komputera PC oraz dysków Serial ATA.
Tagi: Konwerter, Dysk, Seven
TOOL KONWERTER PLAYSTATION2 --> PLAYSTATION3
Zmieniłeś swoją konsolę do gier? Nie musisz zmieniać wszystkich dodatkowych akcesoriów! Zmień swój kontroler do PlayStation2 na PlayStation3 i korzystaj z pada, do którego jesteś już przyzwyczajony i który jest dla Ciebie najlepszy.
Tagi: PlayStation
Głośniki LOGITECH 5+1 Z506
NOWE GŁOSNIKI 5+175W (RMS)CZARNE,24 M-CE GWARANCJIMOZLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA DO PC, PS3, X-BOX, Wii, iPod.
iUSB2
iUSB2 to miniaturowy i delikatny twardy dysk 2.5" wielkości dłoni, pozwalający stylowo przechowywać cyfrowe treści.
Tagi: Dysk


Polecamy strony: