Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Tablet Prestigio MultiPad 8.4"
MultiPad 8.4 to tablet z dotykowym ekranem o wysokiej rozdzielczości z podświetleniem LED. Dzięki temu wyświetlany na nim obraz jest ostry, a kolory żywe, dlatego świetnie nadaje się do oglądania każdego rodzaju multimediów.
Tagi: Tablet, Prestigio
Taxity
Taxity, to bezpłatna aplikacja dla posiadaczy smartfonów. Dzięki niej użytkownik zostaje automatycznie zlokalizowany i otrzymuje listę okolicznych taksówek oraz lokali z jedzeniem na telefon.
I’m Watch
I’m Watch włoskiej firmy Blue Sky to zegarek z Androidem który zakładany na rękę umożliwia wygodną obsługę smartfona.
Tagi: Zegarek
Dell Latitude XT3
Na rynku zjawi się już niebawem nowy tablet Della Latitude XT3. Tablet będzie bardzo wytrzymałym laptopem, ponieważ cała konstrukcja została wykonana z metalu. Wyświetlacz można obracać między pozycjami notebooka i tabletu, dzięki czemu w jednym urządzeniu posiadamy dwa.
Tagi: Dell, Tablet
Archos G9 o taktowaniu 1,5 GHz i 250 GB
Francuska firma Archos rozpocznie pod koniec września sprzedaż dwóch tabletów z serii G9 z systemem operacyjnym Android 3.1
Tagi: Talet, Archos
Gigabyte G1.Sniper 2
Gigabyte wyprodukowała płytę główną G1.Sniper2, serii G1.Killer z podstawką LGA 1155. Dodatkowo oferuje ona porty PCI-Express x16 3.0.
Klawiatura projektu Iaroslava Neliubova
Jest czarna, płaska, błyszcząca, wszechstronne urządzenie do pracy z komputerem. Fizyczne klawisze zastąpiono dużym, konfigurowalnym panelem dotykowym. W ułamku sekundy zmienisz język klawiatury, przełączysz się do trybu gracza, edycji dokumentu bądź przystosujesz ją dla osoby leworęcznej.
Tagi: Klawiatura
Samsung Galaxy Tab 10.1 White
Samsung Galaxy Tab 10.1 umożliwia zarówno lepszą pracę, jak i rozrywkę. Wyraźniejszy ekran w rozdzielczości HD, udoskonalona funkcjonalność surfowania po sieci z możliwością jeszcze efektywniejszego wykonywania wielu zadań równocześnie.
Tagi: Samsung, Tablet
Sennheiser RS 160
Zestaw bezprzewodowy RS 160 składa się z dwóch części: słuchawek z odbiornikiem zasilanym z akumulatora NiMH oraz nadajnika współpracującego ze źródłem dźwięku. Konfiguracja systemu jest bardzo prosta a wszystkie jego elementy wykonano w technologii plug and play.
Skype na iPada!
Skype na iPada od dziś można ją oficjalnie i za darmo pobrać ze sklepu Apple AppStore.
Tagi: Skype, IPad


Polecamy strony: