Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

"Nowy" do Xboxa 360
Po Xboxie 360 Slim i sensorze Kinect, przyszedł czas na odświeżony kontroler.
Tagi: Xbox 360
Tablica dla szkół
Australijski oddział Panasonica zaprezentował tablicę dla szkół przyszłości.
Tagi: Panasonic
E-papier LG
E-papier ma być wydawany w w dwóch wersjach: kolorowej i czarno-białej, ale najważniejsze jest jednak to, że jest elastyczny!
Tagi: E-papier, LG
Nagrywarka DVD Apricorn
Apricorn wprowadził na rynek podłączaną do portu USB nagrywarkę DVD, mającą być idealnym uzupełnieniem pozbawionych napędu optycznego netbooków.
Nowe głośniki od Logitech
Szwajcarska firma pokazała światu zestaw głośników do komputerów osobistych. Komplet składa się z dwóch satelit i głośnika niskotonowego.
Navigator 900X
Firma Genius poinformowała na początku tygodnia, że we wrześniu nowa mysz Navigator 900X będzie już dostępna w Polsce.
Aplikacja QNAP QMobile do urządzeń Apple
QNAP udostępnił aplikację QMobile do urządzeń Apple. Oprogramowanie pozwala użytkownikom iPada, iPhone'a oraz iPoda zdalnie odtwarzać muzykę, zdjęcia i filmy z serwerów QNAP NAS z każdego miejsca, gdzie jest dostęp do internetu.
Tagi: QNAP, Apple
ViewNX2
Nikon udostępnił nową wersję programu ViewNX - firmowej aplikacji do przeglądania, edytowania i katalogowania zdjęć zrobionych cyfrowymi Nikonami. Nowy jest interfejs oraz liczne funkcje związane z edycją zdjęć, możliwość edycji filmów, opcje druku oraz lepsza integracja z serwisem myPicturetown.
Tagi: Nikon, Program
Seagate Momentus XT
Wydajne, inteligentne i niedrogie — dyski hybrydowe zapewniają wydajność dysku SSD, a przy tym dużą pojemność i przystępną cenę.
Tagi: Seagate, Dysk, Ssd
Epson Stylus Pro 3880
Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (EISA) uznało drukarkę Epson Stylus Pro 3880 za „Europejską drukarkę 2010 - 2011”.
Tagi: Epson, Drukarka


Polecamy strony: