Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

BenQ S21
Firma BenQ zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej kamery Full HD – BenQ S21. Urządzenie wśród innych kamer ma wyróżniać wbudowany sensor ruchu oraz funkcja noktowizora.
Tagi: BenQ, Kamera
Multimedialny NAS
S4E, dystrybutor zaawansowanych rozwiązań do składowania, archiwizacji, ochrony i zabezpieczania danych, wprowadza promocję na rozwiązania składowania danych firmy Iomega. Promocja skierowana jest do partnerów firmy S4E.
Tagi: NAS, Iomega
HTC WYKORZYSTA W SWOICH PRODUKTACH EKRANY SLCD
HTC Corporation,wprowadziła do swoich produktów ekrany Super LCD (SLCD). Wyświetlacze będą montowane między innymi w telefonach HTC Desire i Nexus One. Ekran SLCD zapewnia obraz o wyjątkowo naturalnych kolorach i ostrości, który może być oglądany pod szerokim spektrum kątów. Nowe ekrany charakteryzują się także niskim poborem energii.
Tagi: Htc, Ekran
Wielokrotne ładowanie jednorazowych baterii
W sprzedaży pojawiła ładowarka do zwykłych baterii alkalicznych. Model LV7BATCHA marki Not Only TV to urządzenie, które umożliwia nawet dwudziestokrotne doładowanie baterii po ich pierwszym wykorzystaniu. Dzięki temu można nie tylko oszczędzać pieniądze, ale także aktywnie chronić środowisko.
Tagi: Fen, ładowarka
FiiO E7 - elegancki, mały i... potężny do urządzeń przenośnych
Firma Multimedia Intelligent Products wprowadza na polski rynek nowy wzmacniacz słuchawkowy FiiO.
Tagi: FiiO, Wzmacniacz
PQI: FEN najlepszy po raz kolejny
PQI (Power Quotient International) uhonorował Konsorcjum FEN tytułem „Best Partner 2010”. To kolejna z rzędu nagroda przyznana polskiemu dystrybutorowi przez jednego z największych na świecie producentów przenośnych modułów pamięci.
Tagi: PQI, FEN
Nowe pamięci dla overclockerów od GEILa
GeIL dodał nowe linie modułów DDR3 Value PLUS i Ultra PLUS. Moduły zostały wyposażone w nowy radiator o nazwie PLUS – o zmodyfikowanym kształcie dla zapewnienia maksymalnej efektywności chłodzenia.
Tagi: Geil, Pamięci
Iomega wprowadza nowe dyski przenosne o pojemności 1TB
Stylowe, odporne na upadek dyski o pojemności 1TB z interfejsem USB 2.0 to najlepszy wybór dla użytkowników komputerów Mac i PC
Tagi: Iomega, Dysk
Z komputera na ekran telewizora w jakości HD
W sprzedaży dostępny jest już pierwszy na świecie konwerter wysokiej rozdzielczości USB - HDMI / VGA. Grand HD Cinema Pro w prosty sposób umożliwia odtwarzanie na ekranie telewizora plików multimedialnych w wysokiej rozdzielczości np. filmów przechowywanych na dysku komputera.
Jak zabezpieczyć dane podczas letniego wypoczynku
Marcin Bogusz, specjalista z firmy ACTION, radzi, co zrobić, żeby dane były bezpieczne podczas letniego wypoczynku.


Polecamy strony: