Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Kamery IQeye w ofercie FEN
Konsorcjum FEN podpisało umowę dystrybucyjną z firmą IQinVision. Jej efektem jest rozszerzenie oferty dystrybutora o megapikselowe, sieciowe kamery IQeye.
Tagi: Kamery, IQeye, FEN
VERBATIM nowe płyty Blu-ray
Nagrywanie w jakości HD w mniej niż 15 minut dzięki nośnikom Blu-ray BD-R 25GB 6x firmy Verbatim
Tagi: VERBATIM, Blu-ray
Przenośny dysk twardy GT USB 2.0 500GB firmy Verbatim
Verbatim, czerpiąc inspirację z długiej historii samochodów sportowych zdobywających liczne nagrody, wprowadza dwa nowe przenośne dyski twarde ze słynnymi białymi pasami wyścigowymi spotykanymi na torach całego świata. Dyski te mieszczą do 500 GB danych i idealnie nadają się do noszenia w kieszeni lub torebce. Dostępne są w kolorach czerwonym i czarnym, w cenie 390 zł (sugerowana cena detaliczna).
Tagi: Verbatim, Dysk
Macworld: nagroda dla atomowego QNAP'a
Dwudyskowy serwer Turbo NAS firmy QNAP, z procesorem Intel ATOM 1,6 GHz, został uznany przez wydawnictwo Macworld za "The Best Business Storage 2010", w kategorii „Biznes i produkty kreatywne”.
Tagi: QNAP, Serwer
BEZPRZEWODOWA KAMERA UŁATWI PARKOWANIE PRZYCZEPY
BLOW,oferuje na rynku polskim bezprzewodowe kamery cofania wspomagające proces parkowania. Urządzenia mogą współpracować z nawigacjami serii BLOW GPS43Ybt i BLOW GPS50Ybt.
Tagi: Blow, Kamera
S4E Autoryzowanym Partnerem Serwisowym Riverbed
S4E będzie świadczyć usługi serwisowe i wsparcia dla użytkowników rozwiązań Riverbed na jeszcze wyższym poziomie niż dotychczas.
Tagi: Riverbed, S4E
Asmax: tani, bezprzewodowy router dla domu i firmy
Asmax wprowadził do oferty nowy router xDSL - model BR 504G, zapewniający bezprzewodowy dostęp do sieci. Jest to tanie urządzenie przeznaczone dla użytkowników niezaawansowanych w zagadnieniach komputerowych, którym zależy jedynie na bezpiecznym korzystaniu z internetu, bez angażowania się w konfigurację szeregu funkcji, charakterystycznych dla sieciowych kombajnów.
Tagi: Asmax, Router
Verbatim - Nowe urządzenie MediaShare
Firma Verbatim wprowadza na rynek urządzenie MediaShare Home Network Server, stanowiące nowe rozwiązanie w zakresie przechowywania danych w sieci, zaprojektowane w celu wydajnego zarządzania plikami i zapewniania użytkownikom dostępu do danych z dowolnego miejsca, w którym się znajdują.
Tagi: Verbatim
QNAP: Nowe oprogramowanie do serwerów Turbo NAS
QNAP Systems,poinformował o wprowadzeniu aktualizacji oprogramowania do zarządzania dla serwerów Turbo NAS. Nowe, bezpłatne oprogramowanie w wersji 3.3 zapewnia większe możliwości wykorzystania serwerów oraz wiele nowych funkcji przydatnych dla klientów indywidualnych i biznesowych.
Tagi: QNAP, Nas
BLOW ROZSZERZA KANAŁ DYSTRYBUCJI W POLSCE
BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, rozszerza kanał dystrybucji w Polsce. Od lipca 2010 r. nawigacje GPS marki BLOW dostępne są w ofercie KOMSA Polska Sp. z o.o.
Tagi: Blow


Polecamy strony: