Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Adobe Photoshop CS5 PL
Adobe Photoshop CS5 to kolejna wersja najpopularniejszego programu do edycji obrazów cyfrowych. W porównaniu z CS4, program posiada wiele funkcji podwyższających jakość obróbki obrazów cyfrowych. Są to za zarówno udoskonalone funkcje znane z poprzednich edycji Photoshopa jak i rozwiązania zupełnie nowe. Polska wersja językowa.
Tagi: Adobe, Photoshop
Synology DiskStation DS411+
Stacja Synology® DiskStation DS411+ została skonstruowana specjalnie z myślą o małych i średnich firmach, które potrzebują wydajnego, prostego w obsłudze i w pełni funkcjonalnego rozwiązania w zakresie sieciowej pamięci masowej do scentralizowanych procedur tworzenia kopii zapasowej, ochrony newralgicznych zasobów oraz szybkiego i efektywnego udostępniania plików na różnych platformach systemowych.
Tagi: Synology, Nas, Serwer
BeBook Mini
Czytnik BeBook Mini waży zaledwie 0,16 kg (z baterią) i na pewno przyda się na wakacjach .
Tagi: Book, E-book
Przenośna ładowarka Philips Power2Charge
To przenośna ładowarka - wystarczy że przed opuszczeniem hotelu podłączysz ją na około 2 godziny do prądu i już będziesz zabezpieczony na wypadek nagłego wyładowania baterii w telefonie czy odtwarzaczu MP3.
Kamera do nurkowania - Liquid Image - Scuba VideoMask 320 HD
Kamerą Scuba VideoMask 320 HD , filmy można rejestrować na głębokości do 35 metrów pod powierzchnią wody.
Tagi: Kamera
 Skaner kieszonkowy - IRIScan Anywhere
Skaner IRIScan Anywhere 2 może pracować bez udziału komputera. Pozwala na skanowanie dokumentów o rozmiarze nieprzekraczającym A4.
Tagi: Skaner, IRIScan
Mobilne rozmówki 10 języków książka z płytą DVD
Tysiące wyrażeń przydatnych w podróży.Na płycie zawarto także aplikację Rozmówki na komórkę , dzięki której można wyszukiwać zwroty i słówka z rozmówek. Program jest dostępny na ponad 700 modeli telefonów.
Tagi: Edukacja
Tablet od Cisco
Cisco przedstawia tablet o nietuzinkowym wyglądzie przeznaczonym do firmowych zastosowań o nazwie - Cius.
Tagi: Tablet, Cisco
EMAPI - innowacyjna platforma mapowa
EMAPI to zaawansowana, a jednocześnie prosta w obsłudze technologia wyposażona w interfejs API , dzięki któremu umożliwia bezproblemową implementację mapy on-line na każdej stronie www lub w wewnętrznej sieci firmowej.
Tagi: EMAPI, Mapa
AirLive WL-350HD bezprzewodowa kamera IP
AirLive, prezentuje najnowszy model bezprzewodowej kamery IP. AirLive WL-350HD pionier technologii „Plug and play” wśród kamer IP dostępnych na rynku.
Tagi: AirLive, Kamera


Polecamy strony: