Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

HDD USB 2,5" Seagate FreeAgent Go 880GB
Elegancki, smukły dysk przenośny - zarówno stylowy jak i funkcjonalny.Oprócz ogromnej pojemności, 880 GB, oprogramowanie FreeAgent Go umożliwia przenoszenie wielu przydatnych programów, ustawień przeglądarki, listy ulubionych witryn i haseł - bez zabierania ze sobą całego komputera.
FotoChannels - bank zdjęć!
Firma powstała na bazie agencji fotograficznej Corbis Polska. Jest autoryzowanym, wyłącznym przedstawicielem w Polsce kolekcji zdjęć reklamowych i redakcyjnych Rights Managed reprezentowanych przez Corbis Corporation.
Tagi: Zdjęcia
SYGIC DO KAŻDEGO TELEFONU
Mobile Maps 10 firmy Sygic poprowadzi do celu niezależnie od tego z jakiego telefonu korzystasz
VERBATIM - technologia Blu-ray
Blu-ray to optyczny nośnik danych opracowany początkowo na potrzeby przechowywania treści w wysokiej rozdzielczości – High Definition (HD). Stosuje się go głównie do przechowywania filmów i gier w rozdzielczości HD oraz archiwizowania i przechowywania wszelkiego rodzaju danych. Technologia Blu-ray oferuje 25 GB pojemności warstwy zapisu na dysku, przy czym dostępne są również dyski dwuwarstwowe o pojemności 50 GB. Obecnie trwają prace nad dalszym zwiększeniem pojemności nośników – dyski o pojemności 100 GB i 128 GB mają pojawić się w 2011 r.
Tagi: VERBATIM, Blu-ray
Asmax PC Watch – strażnik internetu w domu i firmie
Na polskim rynku jest już dostępny Asmax PC Watch – niewielkie urządzenie dla domu i firmy, które każdemu rodzicowi pozwoli czuwać nad aktywnością dziecka w sieci, a pracodawcy umożliwi kontrolę i zarządzanie dostępem pracownika do określonych aplikacji w internecie.
Tagi: Asmax
Nowy Xbox 360 250 GB
Na tegorocznych targach E3 Microsoft zaprezentował nowy, odświeżony model Xboksa 360.
Tagi: Xbox, Konsola
Giada N10 ION
Giada N10 ION to seria niewielkich komputerów biurkowych przeznaczona dla osób ceniących styl i wygodę.
Tagi: Giada
Panasonic HDC-TM700EPK
Kamera wideo Full-HD z podwójną pamięcią wyposażona w zaawansowany system 3MOS i 35-mm, szerokokątny obiektyw Leica Dicomar.
Tagi: Panasonic, Kamera
DRUKARKA EBS 250-HANDJET
HANDJET EBS 250 jest innowacyjnym produktem wykonanym przez firmę EBS Ink-Jet Systems Poland.
Tagi: Drukarka
Samsung dla  kibiców.
Z okazji trwającego w RPA mundialu firma Samsung Electronics przygotowała aplikacje, które za darmo można pobrać z serwisu Samsung Apps.
Tagi: Samsung


Polecamy strony: