Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

101 najgorętszych kobiet na świecie
Na Facebooku krąży link do strony „101 najgorętszych kobiet na świecie”. Serwis, do którego prowadzi odnośnik, wyświetla inwazyjne reklamy. :0(
Tagi: Facebook
 Asmax prezentuje nowe urządzenie klasy NAS
W ofercie Veracomp jest już dostępne nowe rozwiązanie kategorii NAS - Asmax GIGA NAS-Print Serwer. Jest to jedno z najmniejszych urządzeń NAS, wyposażone w port Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps, a także oferujące funkcje serwera FTP, SAMBA oraz serwera wydruku.
Tagi: Asmax, NAS
Wystartowal SkyCash - platforma natychmiastowych platnosci przez komorke
Wystartował SkyCash – uniwersalna platforma płatności mobilnych umożliwiająca natychmiastowe przelewy na dowolny spośród 44,5 mln aktywnych numerów telefonów komórkowych w Polsce. SkyCash działa w każdej sieci GSM i nie wymaga posiadania konta w banku. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu, aby rozliczać się ze znajomymi, płacić w Internecie, sklepach i punktach usługowych, czy za bilety lub parkingi.
Nowy Edifice od września w Polsce
Nowy Edifice EQW-M1100DB od CASIO zaprezentowany niedawno na targach w Bazylei już niedługo dostępny będzie także w Polsce. Jak każdy Edifice, nowy model swoją stylistyką nawiązuje do motoryzacji.
Tagi: Zegarek, Casio
Ekstremalna kamerka Full HD
Firma Drift Innovation wprowadziła na rynek nową kamerę do sportów ekstremalnych – model HDX170 Action Camera. Urządzenie posiada mocowanie na kierownicę, do gogli oraz do kasku.
Adobe  Photoshop Lightroom 3
Firma Adobe poinformowała o wprowadzeniu na rynek oprogramowania Adobe Photoshop Lightroom 3 dla systemów Windows i Macintosh.
Microsoft  Xbox 360 Slim
Microsoft rozpoczyna sprzedaż nowej wersji swojej konsoli do gier wideo - Xbox 360 Slim.
Tagi: Microsoft, Xbox
Zasilacz sieciowo-samochodowy do notebooków 300HC
Uniwersalny zasilacz marki TRACER przeznaczony jest do komputerów przenośnych praktycznie wszystkich marek, monitorów LCD, odtwarzaczy mp3 oraz telefonów komórkowych.
Tagi: Zasilacz, TRACER
TRACER  W306R Wireless-N - Router szerokopasmowy
Szerokopasmowy Router Tracer Wireless-N to urządzenie WiFi pracujące w standardzie Draft 802.11 n. W kompaktowej obudowie o atrakcyjnym designie zamknięto router z punktem dostępowym WiFi wraz z czterogniazdowym przełącznikiem.
Tagi: TRACER, Router
SWEEX LCD PHOTO ALBUM BRELOK
Brelok na klucze LCD foto album 1,5" Takie małe a jak cieszy.
Tagi: SWEEX


Polecamy strony: