Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

WiFi 802.22  do 100 km
Nowt standard WiFi 802.22 powinien niedługo wejść w życie. Jego największą zaletą jest zasięg, który wynosi 100 km.
Tagi: Wifi, Internet
System płatności natychmiastowych  w Polsce
Krajowa Izba Rozliczeniowa postanowiła wprowadzić w Polsce system płatności natychmiastowych, aby nie było trzeba oczekiwać tak długo na przelew, ponieważ od razu po wysłaniu przelewu dotrze on do odbiorcy.
Nowe gadżety do Xbox'a 360
Microsoft przygotował dwa nowe gadżety - słuchawkę bluetooth oraz pilot multimedialny.
Tagi: Microsoft, Xbox
SONY kamery Handycam ze zintegrowanym projektorem
Wybrane modele kamer Handycam® firmy Sony są wyposażone w zintegrowany projektor. To całkowicie nowy sposób prezentowania wyjątkowych chwil zarejestrowanych kamerą. Wyświetlaj filmy i zdjęcia na ścianie, suficie czy dowolnej innej powierzchni.
Tagi: Sony, Kamera
Gigabyte G1.Assasin
Przedstawiciele koncernu zapowiedzieli wprowadzenie do sprzedaży nowej płyty głównej w formacie XL-ATX ze zintegrowaną kartą sieciową Killer NIC i chipsetem Intel X58 Express.
Sandisk Ultra SSD
Przedstawiciele firmy Sandisk, zapowiedzieli wprowadzenie do sprzedaży serii dysków SSD o nazwie Ultra. Sandisk Ultra SSD w przeciwieństwie do Intel SSD 510, czy Corsair Force GT wykorzystują interfejs SATA2.
Tagi: Sandisk, SSD, Dysk
Acer Iconia Tab A500 16GB
Tablet z serii ICONIA TAB A jest bardzo poręczny i wygodny do noszenia. Jest wyposażony w system operacyjny Android specjalnie dostosowany do tabletów oraz pojemnościowy ekran multidotykowy. Ponadto, inteligentnie podzielone menu główne stwarza zupełnie nowe możliwości interakcji. Nowa jakość posługiwania się interfejsem dotykowym!
Tagi: Acer, Tablet
Nowe inteligentne procesory Intela.
Intel wprowadził na rynek drugą generację procesorów Intel® Core™. Charakteryzują się one zwiększoną wydajnością i wieloma dodatkowymi funkcjami operacyjnymi.
Tagi: Intel, Procesor
SONY TABLETY  S1 i S2
Sony zapowiedziało, że jego dwa nowe tablety – S1 i S2 – będą bezprzewodowo współpracowały z telewizorami Bravia tej firmy za pomocą Wi-Fi z protokołem DLNA.
Tagi: Sony, Tablet
Cyfrowa przeglądarka dla trójwymiarowych obrazów FinePix REAL 3D V1
FinePix REAL 3D V1 dysponuje nowo opracowanym przez Fujifilm 8-calowym panelem LCD 3D/2D, który pozwala na oglądanie trójwymiarowych obrazów bez potrzeby zakładania specjalnych okularów 3D.


Polecamy strony: