Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

IOMEGA WPROWADZA NOWĄ GENERACJĘ STYLOWYCH DYSKÓW SERII EGO
Firma Iomega, wprowadza do oferty nową generację dysków rodziny Iomega® eGo. Znajdują się w niej między innymi: niewielki dysk o pojemności 1TB, nowe superszybkie dyski przenośne i biurkowe z interfejsem USB 3.0, dyski o pojemności do 2 TB z interfejsem FireWire® 800 dla Mac® w wersji przenośnej i biurkowej.
Tagi: Iomega, Dysk
Iriver udostępnia dla swojego czytnika e-booków Story - pakiet  oprogramowania SDK.
Urządzenie e-book Story firmy Iriver to profesjonalnie przygotowany czytnik elektronicznych wydań książek, pism, ulotek, komiksów, kursów, gazet i innych dokumentów tekstowych.
Tagi: Iriver, E-book
Wzmacniacze słuchawkowe FIIO
Do polskich sklepów trafiły nowe modele wzmacniaczy słuchawkowych firmy Fiio. Urządzenia pozwalają na korzystanie z wymagających, dużych słuchawek w połączeniu z przenośnymi odtwarzaczami audio. Wzmacniacze w znacznym stopniu podnoszą głośność, oraz dynamikę muzyki, równocześnie podkreślając niskie tony. Produkty Fiio charakteryzują się świetną jakością dźwięku, bardzo małymi wymiarami, oraz innowacyjnym designem, przy zachowaniu korzystnej ceny.
iPed
W Chinach ruszyła sprzedaż iPeda - podobnego do iPada Apple , tylko nieco cięższego i bazującego na Androidzie. Różnica w cenach produktów rzuca się w oczy o wiele bardziej, niż różnica w wyglądzie.
Tagi: Iped, Ipad
Koniec telewizji analogowej .
Sygnał analogowy ma zostać wyłączony do 31 lipca 2013 r.
Epson Perfection V600 Photo
Epson Perfection V600 to wysokiej klasy skaner płaski przeznaczony do skanowania materiałów fotograficznych.
Tagi: Skaner, Epson
Akademia Nikona zaprasza w czerwcu.
Akademia została stworzona zarówno dla profesjonalistów, którzy chcą poznać najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt, skorzystać z wiedzy Mistrzów Fotografii, jak i dla amatorów zainteresowanych rozszerzaniem wiedzy fotograficznej i robieniem ciekawszych, bardziej kreatywnych zdjęć.
Tagi: Akademia, Nikon, Kurs
Billboard 200
Numerem 1 wśród najpopularniejszych płyt w Stanach Zjednoczonych pozostaje serialowy soundtrack „Glee – The Music Volume 3: Showstoppers” z wynikiem 63 tysięcy egzemplarzy sprzedanych w ciągu tygodnia.
Tagi: Płyta
Christina Aguilera : „Bionic”
Na 7 czerwca zapowiadana jest premiera czwartego studyjnego albumu amerykańskiej wokalistki Christiny Aguilery pt. „Bionic”.
Video Ding od Sony
Sony stworzył widżet o nazwie Video Ding, który pozwala na szybki i prosty sposób na zobaczenie najczęściej oglądanych filmów z serwisu YouTube.
Tagi: Sony, Video


Polecamy strony: