Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Rollei DF-15,6 FEELINGS Slim
Rollei DF-15,6 FEELINGS Slim to ramka z ekranem o przekątnej 15,6" i rozdzielczości 1280x768. Jest w stanie wyświetlać zdjęcia, filmy, odtwarzać pliki MP3, za pośrednictwem sieci WLAN.
Tagi: Rollei, Ramka
Modecom klawiatury Barbie
Modecom przedstawia klawiatury skierowane głównie do młodszych użytkowników komputerów i przedstawiają grafiki z ulubionymi postaciami: Barbie, Ben 10, Scooby Doo, Looney Tunes, Hot Wheels
Mixcraft Recording Studio 5.1
Mixcraft Recording Studio to program do nagrywania dźwięku. Obsługa wielu ścieżek, długa lista efektów i wydajny silnik pozwalają wykorzystywać go nawet do profesjonalnych zastosowań.
Konica Minolta bizhub C20
Wszechstronne urządzenie kolorowe A4 dla zaawansowanej komunikacji biurowej. Dzięki zaawansowej technologii oraz zadziwiającej wszechstronności spełnia wszystkie potrzeby zapracowanego zespołu. Dodatkowo nowoczesna stylistyka i przyjazna dla użytkownika obsługa sprawiają, że łatwo integruje się w środowisku biurowym.
Tagi: Konica, Minolta
Google TV
Google TV to otwarta platforma łącząca świat telewizji i internetu. Została ona zaprezentowana podczas konferencji deweloperskiej Google I/O w San Francisco.
Tagi: Google, TV
Synology DiskStation DS710+
Stacja Synology® DiskStation DS710+ stanowi wydajne, skalowalne i w pełni funkcjonalne rozwiązanie pamięci sieciowej, które spełnia wymagania małych i średnich firm w zakresie efektywnej centralizacji ochrony danych, usprawnienia zarządzania danymi oraz szybkiego skalowania pojemności pamięci przy minimalnym nakładzie pracy związanej z konfigurowaniem i zarządzaniem. Stacja Synology DS710+ jest objęta trzyletnią ograniczoną gwarancją firmy Synology.
Tagi: Synology, Nas
Synology DiskStation DS110+
Stacja Synology® DiskStation DS110+ oferuje wydajne, bezpieczne i w pełni funkcjonalne rozwiązanie w zakresie sieciowej pamięci masowej, które pomaga użytkownikom z małych i średnich firm scentralizować procedury tworzenia kopii zapasowej, chronić newralgiczne zasoby oraz szybko i efektywnie udostępniać pliki.
Tagi: Synology, Nas
Synology DiskStation DS210+
Stacja Synology® DiskStation DS210+ oferuje wydajne, bezpieczne i w pełni funkcjonalne rozwiązanie w zakresie sieciowej pamięci masowej, które pomaga użytkownikom z małych i średnich firm scentralizować procedury tworzenia kopii zapasowej, chronić newralgiczne zasoby oraz szybko i efektywnie udostępniać pliki.
Tagi: Synology, Nas
Urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet seria 4500
To ekonomiczne i niezawodne urządzenie zapewnia profesjonalną jakość kolorowych dokumentów i najniższy koszt druku w przeliczeniu na stronę w porównaniu z innymi drukarkami atramentowymi tej samej klasy.
Elektrokubek
Brytyjscy projektanci skrzyżowali kubek termiczny z czajnikiem elektrycznym.
Tagi: Elektrokubek


Polecamy strony: