Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Aigo Walkshow NX7001
Walkshow to kolejny innowacyjny produkt chińskiej firmy Aigo. Oznaczony jako NX7001 model należy do segmentu urządzeń MID (Mobile Internet Device) i posiada pełną funkcjonalność telefonu komórkowego trzeciej generacji.
Tagi: Aigo, Walkshow
Sony Memory Stick PRO-HG Duo HX
Sony wprowadza nowe modele kart Memory Stick PRO-HG Duo HX. Wyróżniają się one oferowanym transferem – 30 MB/s. -to obecnie najszybsze karty pamięci firmy Sony.
480 GB dysk SSD
Firma OWC zaprezentowała 4 modele dysków SSD ich pojemność wynosi od 60 GB do 480 GB.
Tagi: Apple, Ssd, Owc, Dysk
Pamięć masowa Fujitsu ETERNUS DX440
Pamięć masowa Fujitsu ETERNUS DX440 osiąga rekordowy wskaźnik cena/wydajność.
Aurum - Excellence Line
Odtwarzacz multimedialny, w przystępnej cenie,wysokiej jakości produkt z wyświetlaczem 65.000 kolorów o przekątnej 1.8 cala. Oglądanie zdjęć i filmów staje się proste i przyjemne.
EDIMAX - IC-7000PTn
Bezprzewodowa 802.11n kamera sieciowa 1.3 Mpx z ruchomym obiektywem i dwoma trybami wideo
Tagi: Edimax, Kamera
DENON  S-302
Zaawansowany system domowej rozrywki DVD z dostępem do sieci.
Tagi: Denon
Zasilacz Fractal Design Integra 500W
Fractal Design Integra to seria solidnych zasilaczy skierowanych do użytkowników dysponujących ograniczonym budżetem, a wymagających stabilności, niezawodności i cichej pracy.
Tagi: Zasilacz
Prolimatech Armageddon
Prolimatech to firma specjalizująca się w konstrukcji najbardziej wydajnych coolerów. Armageddon dzięki swojej nietypowej, bardzo wąskiej, budowie to konstrukcja skierowana przede wszystkim do użytkowników posiadających płyty główne odznaczające się bliskim umiejscowieniem gniazd pamięci RAM oraz gniazda procesora.
Odtwarzacz MP3 Miffy
VEDIA S.A. wprowadzi na rynek Polski niezwykły odtwarzacz MP3, który powinien spodobać się zarówno starszym jak i młodszym klientom VEDIA. Odtwarzacz jest w kształcie króliczki Miffy


Polecamy strony: