Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Verbatim BD-R DL 50GB 2x 10 Pack Spindle
Nastanie ery technologii Blu-ray doprowadziło do wprowadzenia wysokiej pojemności dysków, żeby zaspokoić popyt spowodowany gwałtownym wzrostem telewizji wysokiej rozdzielczości (HDTV).
Tagi: Verbatim, Dysk
FileMaker Pro 11
Bazy danych dla Windows, Mac i Internetu FileMaker Pro jest wartościową, łatwą w użyciu aplikacją obsługi baz danych, która ułatwi pracę tobie i twojemu zespołowi w wykonywaniu wszelkich zadań. Miliony ludzi sektora biznesowego, rządowego i edukacyjnego używają FileMaker Pro do zarządzania swoimi informacjami w systemie Windows i Mac, a także w Internecie.
Logitech Speaker N700
Zintegrowane głośniki stereo w formie nachylonej podstawki chłodzącej, pozwalają uzyskać pełne wrażenia na komputerze przenośnym.
Nano-UV Disinfection Scanner
Nano-UV Disinfection Scanner to aparat wyposażony w emiter światła ultrafiloetowego, które po zbliżeniu do dowolnego przedmiotu na kilka sekund zabija niemal wszystkie znajdujące się na nim bakterie.
Tagi: Nano, Bakterie
ChrisTV Professional 5.51
ChrisTV zapewni ci bezproblemowe odtwarzanie i nagrywanie sygnału audio oraz wideo.
Tagi: ChrisTV
Samsung ML-1660/1665
Małe kompaktowe drukarki Samsung ML-1660 oraz ML-1665 zostały stworzona specjalnie dla osób, które chcą po prostu drukować.
Tagi: Samsung, Drukarka
 Milion iPadów Apple
Firma Apple ogłosiła, że w miniony piątek sprzedała swojego milionowego iPada.
Tagi: Apple, Ipad
 Sharkoon QuickPort z eSATA
Sharkoon od paru lat systematycznie rozwija swoją serię stacji dokujących QuickPort, umożliwiających korzystanie z wewnętrznych HDD , teraz producent zdecydował się na wykorzystanie dodatkowego interfejsu o znacznie wyższej wydajności - eSATA.
Fellowes Gilotyna Fusion A4
Ostrze ze stali nierdzewnej zapewnia jednolite cięcie. Tnie jednorazowo do 10 arkuszy (80g). Specjalna osłona SafeCut zapewnia bezpieczeństwo pracy. Metalowa baza zintegrowana z antypoślizgowymi nóżkami.
Logitech Harmony 600 i 650
Logitech Harmony 600 daje użytkownikom całkowitą kontrolę nad ulubionymi urządzeniami, którą mogą uzyskać za pomocą naciśnięcia jednego guzika.
Tagi: Logitech, Pilot


Polecamy strony: