Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Adobe CS5  do pobrania
Adobe umieściło właśnie na swoich serwerach testowe anglojęzyczne wersje Creative Suite 5.
Tagi: Adobe, Photoshop
Canon PIXMA MX870
Model PIXMA MX870 jest wysokiej klasy biurowym urządzeniem wielofunkcyjnym wyposażonym w automatyczny dwustronny podajnik dokumentów (ADF) na 35 arkuszy i obsługującym sieci Wi-Fi oraz Ethernet.
SAPPHIRE HD 5970 4GB TOXIC Edition
SAPPHIRE HD 5970 4G TOXIC Edition jest gotowe do sprzedaży ale w cenie ....... 1000 dolarów.
 Składana klawiatura Thanko
Składana, pełnowymiarowa klawiatura Thanko zbudowana jest z czterech części, które w łatwy sposób można złożyć do rozmiarów odoowiednich do noszenia w kieszeni.
PD Mac Funamizu
Japoński stylista Mac Funamizu wysunął propozycję wzbogacenia przenośnych pamięci flash o funkcję pokazywania stopnia ich zapełnienia oraz rodzaju przechowywanych danych bezpośrednio na obudowie.
Tagi: Mac Funamizu
Samsung STORY Station USB 3.0
Samsung poinformował , że w serii 3,5" zewnętrznych dysków twardych STORY Station pojawią się modele wyposażone w interfejs USB 3.0.
Tagi: Samsung, Dysk
Freecom Hard Drive XS 3.0 – najmniejszy dysk 3,5” ze złączem USB 3.0
Na rynku jest już dostępna seria 3,5-calowych dysków zewnętrznych Freecom Hard Drive XS 3.0 o pojemnościach 1 TB, 1,5 TB oraz 2 TB. Urządzenia wyposażono w szybkie złącze USB 3.0, gwarantujące imponujący transfer danych na poziomie nawet 500 MB/s.
3D bez okularów.
Na wystawie Finetech Japan 2010, Newsight demonstruje nowy 70-calowy telewizor 3DTV, który wyróżnia się tym, że nie wymaga użycia stereoskopowych okularów.
Verbatim- Nowa seria dysków
Firma Verbatim wprowadza nową generację mniejszych i lżejszych przenośnych dysków twardych, które idealnie nadają się do noszenia w kieszeni lub torebce.
Tagi: Verbatim, Dysk
Trzy Oczy od CASIO wracają w nowych wersjach
CASIO wprowadziło do swojej oferty pięć zegarków inspirowanych latami 90. Nowe modele spełniają wszystkie warunki modnych w tym sezonie dodatków. Są duże, masywne i wyraziste.
Tagi: Casio, Zegarek


Polecamy strony: