Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Jubileuszowa limitowana edycja instrumentów Casio na 30 urodziny
Casio Computer Co. w związku z jubileuszem trzydziestolecia wprowadzenia na rynek modelu Casiotone przedstawia nową limitowaną edycje instrumentów. Nowe cyfrowe pianino AP-6BP dołączy do kolekcji CELVIANO, a PX-3BK oraz PX-7WE wzbogaci stylową rodzinę pianin Privia.
Tagi: Casio
Nowy terminal mobilny Casio DT-X30R-50C
Casio wprowadza na rynek nowy wytrzymały terminal mobilny DT-X30R-50C przeznaczony do pracy w bardzo trudnych warunkach w środowisku magazynowym. Jest on udoskonaloną wersją przetestowanego i sprawdzonego terminala DT-X30.
Tagi: Casio, Terminal
Dysk Fujitsu Celvin NAS Server Q700 2x1.5TB RAID
Dysk Fujitsu Celvin NAS Server Q700 2x1TB, RAID to nowy produkt firmy Fujitsu Storage Products.
Tagi: Fujitsu, NAS, Server
Zalman CNPS 10X Performa
Zestaw chłodzący na procesor firmy Zalman. Charakteryzuje się zastosowaniem 120mm wentylatora oraz dużą powierzchnią rozpraszania ciepła.
Fractal Design Shape - HTPC Remote Control
Pilot zdalnego sterowania Fractal Design Shape HTPC to wygodny sposób kontrolowania multimediów w Windows Media Center. Umieszczony centralnie joystick symuluje ruch myszą a przyciski odpowiadają najpopularnejszym klawiszom i skrótom klawiszowym w MCE np. nagrywanie, play, pauza.
Tagi: Pilot
Casio - BESIDE BEM-304L
W ofercie CASIO pojawił się nowy model z kolekcji BESIDE która ma zamiar stać się jedną z wiodących linii zegarków CASIO.
Tagi: Casio, Zegarek
Nero 10
Ukazała się nowa wersja kombajnu multimedialnego Nero 10.
Tagi: Nero, Program
Transcend StoreJet - dysk.
Transcend wydał serię 2,5" zewnętrznych dysków twardych, które do przesyłania danych z i do komputera wykorzystują najnowszą generację interfejsu USB 3.0.
Samsung ES73
Nowy aparat Samsunga któremu nie straszne są górskie wycieczki, ekstremalne sporty czy zabawa w piaskownicy.
Tagi: Samsung, Aparat
Telewizor Sony KDL-46NX700
46" (117 cm), Full HD 1080, telewizor LCD z wzornictwem Monolithic Design, podświetleniem Edge LED i zintegrowaną siecią Wi-Fi®
Tagi: Sony, Telewizor


Polecamy strony: