Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Telewizory 3D
Na tegorocznych targach elektroniki użytkowej CES w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych producenci ruszyli do nowej ofensywy przedstawiając cały szereg urządzeń do rejestrowania, przechowywania i odtwarzania filmów w technice trójwymiarowej. Co więcej, odtwarzacze 3D, telewizory 3D i okulary możesz już teraz kupić w salonach RTV EURO AGD.
Tagi: 3d, Telewizja
Samsung BD-C6900 3D
Nadchodzi 3D , czas na wymianę sprzetu RTV ,na poczatek odtwarzacz blu-ray i tv. Pierwszy ciekawy produkt to odtwarzacz blu-ray Samsung BD-C6900 3D.
Tagi: Samsung, Blu-ray
Premiera Adobe Photoshop CS5
Firma Adobe zaprezentowała nową wersję jednego z najpopularniejszych programów do obróbki grafiki rastrowej.Premiera tej wersji oprogramowania przypadła na dwudziestolecie istnienia całego pakietu narzędzi graficznych, do których należy również Photoshop. Programiści wyposażyli "piątkę" w nowe, inteligentne narzędzia do pracy z materiałem graficznym, które mają uprościć wykonywanie większości skomplikowanych czynności i pozwolić na edycję, która w wersji czwartej nie była możliwa. Pakiet będzie po raz pierwszy w historii dostępny w wersji 64-bitowej niezależnie od systemu operacyjnego.
Tagi: Photoshop, Adobe
Canon PIXMA iP4700
Drukarka atramentowa Canon PIXMA iP4700 to następca uznanego modelu iP4600, który popularność zyskał przede wszystkim dzięki wspaniałej jakości drukowanych fotografii. Model iP4700 podtrzymuje najwyższe parametry fotograficznych wydruków, oferując dodatkowo lepszą wydajność i cichszą pracę.
Tagi: Canon, Drukarka
Szybkie  SSD od OCZ
Firma OCZ, oficjalnie zapowiedziała wejście na rynek kolejnej generacji swoich dysków - Vertex 2 oraz Agility 2. Nowe modele będą dostępne w pojemnościach 50, 100 oraz 200 GB.
Tagi: Dysk, Ssd, Ocz
Nowe karty Nvidii z procesorem GF104
Serwis Fudzilla podaje że NVIDIA ma już pierwsze działające egzemplarze nowych kart graficznych.
Super LoiLoScope - Gainwarda
Gainward jest kolejnym producentem kart graficznych, który będzie skorzystał z Super LoiLoScope – aplikacji do edycji wideo, wyróżniającej się wsparciem technologii CUDA.
BitFenix - wchodzi na rynek.
Latem w segmencie sprzętu i peryferiów dla graczy zadebiutuje nowy producent – firma o nazwie BitFenix.
Tagi: BitFenix
Samsung Spinpoint MP4 2.5"
Samsung zaprezentował nowy model wewnętrznego dysku twardego 2.5”.
Tagi: Samsung, Dysk
Nowy Photoshop CS 5
Dzisiaj 12 kwietnia firma Adobe przedstawi kolejną wersję pakietu Creative Suite 5 w skład której wchodzi popularna na całym świecie aplikacja Photoshop.
Tagi: Adobe, Photoshop


Polecamy strony: