Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Koniec wsparcia dla Windows XP SP2 i Windows Vista RTM
Microsoft zapowiedział, że kończy ze wsparciem dla niektórych wersji systemów Windows XP i Vista. Oznacza to, że firma nie będzie udostępniała już aktualizacji bezpieczeństwa.
Tagi: Microsoft
Synology prezentuje DX510
DX510 to niezawodne i łatwe w zastosowaniu urządzenie zwiększające pojemność dysków sieciowych Synology DiskStation.
Wacom Cintiq 21UX
Wacom prezentuje zaprojektowany na nowo interaktywny ekran piórkowy Cintiq 21UX, który charakteryzuje się doskonałym piórem i innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie ergonomii. Stworzony aby sprostać potrzebom zawodowych fotografów, projektantów, artystów i rysowników, nowy Cintiq 21UX pozwala na niezrównaną kontrolę, komfort i wydajność pracy.
Tagi: Wacom, Cintiq, Tablet
Elektroniczni doradcy
Już od wielu lat zima tak długo nie gościła w Polsce z częstymi opadami śniegu i mroźnymi dniami. Szybka zmiana warunków atmosferycznych sprawia, że w okresie przedwiośnia często trudno polegać na telewizyjnej prognozie pogody. Warto wtedy, posiadać własnego elektronicznego doradcę w postaci stacji pogodowej, która z wyprzedzeniem 12-24 godzin przedstawi nadchodzące zmiany.
Limitowana edycja gitar Hagstrom
Na polskim rynku w sieci sklepów muzycznych w całej Polsce zostanie wprowadzona niezwykła limitowana edycja elektrycznych gitar firmy Hagstrom zaprojektowanych przez Nine Vollmer.
Tagi: Hagstrom
Dyski sieciowe  Synology nowy firmware - DiskStation Manager 2.3
Dyski sieciowe to nowoczesny sposób gromadzenia danych. Dysk sieciowy podłącza się bezprośrednio do sieci komputerowej, a dane z poszczególnych stacji roboczych są magazynowane w osobnym urządzeniu niezależnym od podłączonych komputerów.Zobacz co potrafi dysk sieciowy SYNOLOGY.
Radeon 4850 X2 Sapphire 2GB 2xDVI (PCI-E) FullBox
Nowoczesna karta graficzna łącząca w sobie moc dwóch urządzeń opartych na chipsecie ATI Radeon 4850. Dzięki temu zapewnia wydajność porównywalną z dwoma kartami pracującymi z w CrossFire (zajmując przy tym tylko jedno złącze PCI-E).
HP Color LaserJet CP5225dn
Wszechstronna i ekonomiczna drukarka biurkowa HP Color LaserJet CP5225dn całkowicie pokrywa wszystkie potrzeby w zakresie drukowania w firmie, od pocztówek po dokumenty w dużych formatach.
Tagi: Hp, Drukarka, LaserJet
AVG Technologies
AVG Technologies: najwięcej złośliwych witryn internetowych pochodzi z USA.
Tagi: AVG
INSPIRACJE SZTUKĄ ULICZNĄ W ZEGARKACH MARC ECKO
W kreatywnej wizji 38 letniego amerykańskiego projektanta Marca Ecko, graffiti od dawna odgrywa istotną rolę. Wszystko zaczęło się gdy pewnego dnia przechadzając się podziemiami metra w Nowym Jorku, projektant dostrzegł ściany pokryte wielością barw i grafik. Już wtedy wiedział, że potencjał jaki niesie ze sobą ta forma sztuki należy wykorzystywać i wspierać. Fascynację tę pielęgnuje od 1993 roku, kiedy to powstał dom mody Marc Ecko. Począwszy do koszulek, dżinsów i bluz, a skończywszy na małych powierzchniach jakimi są tarcze zegarków, designer sukcesywnie wykorzystuje graffiti oraz aktywnie wspiera je w Nowym Jorku,


Polecamy strony: