Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Casio zegarek ProTrek PRW-5000T-7ER
Kompas cyfrowy, termometr i barometr, a także wysokościomierz – oto główne funkcje nowego zegarka ProTrek PRW-5000T-7ER, który sprawdza się podczas górskich wspinaczek.
Tagi: Casio, Zegarek
Creative - nowe Sound Blastery X-Fi HD
Nowości to Sound Blaster X-Fi Titanium HD oraz Sound Blaster X-Fi HD. Pierwsza z interfejsem PCI Express x1, a druga w USB 2.0. Karty przeznaczone są do zastosowania w komputerach stanowiących domowe centra multimedialne.
AirLive Router 3G
AirLive, jeden z pośród najbardziej zaawansowanych światowych producentów technologii sieciowych i komunikacyjnych, prezentuje wielofunkcyjny Router 11N 3G – Air3G. Wydajność bezprzewodowa routera Air3G jest naprawdę rewolucyjna. Wszystko za sprawą najnowszej technologii transmisji radiowej „Single Stream” która umożliwia przesyłanie danych na dystansie do 500 metrów. Dzięki temu Air3G jest idealnym rozwiązaniem do zwiększania zasięgu bezprzewodowego w budynkach.
Tagi: AirLive, Router
Awind WIGA
W sprzedaży jest już dostępny Awind WIGA - niewielkie urządzenie, które umożliwia bezprzewodowe połączenie projektora lub telewizora z komputerem.
Tagi: Fen, Awind WIGA
Asmax PLAYBOX: Full HD
Do oferty dostępnych na rynku odtwarzaczy multimedialnych dołącza Asmax PLAYBOX. Urządzenie gwarantuje obraz w rozdzielczości Full HD, obsługę najpopularniejszych kodeków, a na tle konkurencji nowa propozycja Asmaxa wyróżnia się m.in. możliwością odtwarzania napisów w formacie TXT .
Tagi: Asmax, PLAYBOX
Mysz Genius Traveler 915 BT Silver presenter Laser
Traveler 915BT Laser to najnowsza mysz laserowa Bluetooth firmy Genius, zaprojektowana jako narzędzie podróżne wielkości telefonu komórkowego. Urządzenie nie potrzebuje odbiornika! W notebookach oferujących transmisję Bluetooth mini mysz laserowa Traveler 915BT Laser podłączana jest za pomoca złącza Bluetooth. Dzięki temu unika się poplątanych kabli, a użytkownik może korzystać z nieograniczonej swobody.
Tagi: Mysz, Genius, Traveler
Glosniki Genius SP-HF1800A
SP-HF1800A to trójdrożne kolumny, które powinny sprawdzić się w domowym centrum rozrywki.
Tagi: Glosniki, Genius
Dysk zewnętrzny Intenso USB HDD 2,5'' 250GB PianoBlack
Pojemne urządzenie do zapisu danych, gromadzenia plików, jak filmy, zdjęcia, gry.
Tablice interaktywne SMART Board
Według Polaków nauczyciele są na drugim miejscu w rankingu najbardziej zestresowanych grup zawodowych. Dlatego tak ważne staje się poszukiwanie sposobów na obniżenie stresu w ich pracy. Jak wynika z badań „Redukując stres w klasie”, opracowanych przez firmę SMART Technologies, tablice interaktywne ograniczają stres nauczycieli. To intuicyjne narzędzia, które tworzą płaszczyznę współpracy z uczniami, oszczędzają czas nauczycieli oraz sprzyjają aktywnej współpracy oraz przyjaznej atmosferze podczas lekcji.
Tagi: SMART, Tablice
Fujitsu Celvin NAS Server Q600 1TB
Seria Q600 jest serwerem z miejscem na jeden dysk twardy. Sprzedawany jest w pięciu wersjach: bez żadnego napędu lub z dyskiem o pojemności 0,5, 1, 1,5 i dwóch terabajtów. Przez gniazdko eSATA można podłączyć następny dysk i z tak uzyskanej pary zbudować konfigurację RAID-ową.
Tagi: Fujitsu, NAS, Server


Polecamy strony: