Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Router Linksys WRT610N
Bardzo dobry i sprawdzony router,bardzo wydajny podczas pracy DualBand oraz kompatybilny z większością standardów 802.11. Dodatkowym atutem jest port USB 2.0 pozwalający podłączać pamięć masową.
Tagi: Router, Linksys
Panasonic filtr polaryzacyjny DMW-LPL72E
Panasonic filtr polaryzacyjny DMW-LPL72E wytłumia promienie świetlne i likwiduje odblaski na powierzchni szkła, wody i wielu innych błyszczących powierzchni. Do tego poprawia ogólny kontrast i nasycenie barw.
Tagi: Panasonic, Filtr
Canon Legria FS305
Nowa kamera Canona .Matryca CCD o rozdzielczości 800 000 pikseli. Nagrywanie na kartach pamięci SD, SDHC Obiektyw z 37-krotnym zoomem optycznym.
Tagi: Canon, Kamera
Emtec multimedialny bank danych Movie Cube K130 (2TB)
Multimedialny domowy bank danych Emtec Movie Cube K130 z twardym dyskiem o pojemności 2TB (2000GB). Pozwala na odtwarzanie muzyki i filmów, powracanie do ważnych momentów z życia utrwalonych na zdjęciach oraz zapisywanie ulubionych filmów i programów telewizyjnych i odtwarzanie ich w dogodnym momencie. Funkcja edycji pozwala na ich łatwe zapisywanie. Urządzenie pozwala także tworzyć kopie zapasowe danych znajdujących się w aparacie cyfrowym bez konieczności użycia komputera osobistego. Może ono także pełnić funkcje zewnętrznego urządzenia do przechowywania danych dzięki wbudowanemu dyskowi twardemu i złączu USB 2.0.
Hama czytnik kart pamięci USB 2.0 35w1
Czytnik Hama 2.0 USB 35w1 to wysokiej klasy czytnik kart pamięci. Współpracuje ze większością popularnych typów kart pamięci bez potrzeby używania adaptera.
Samsung BD-P3600 odtwarzacz Blu-ray
Produkt ten jest sprawdzony i wysoko oceniany przez klientów. Samsung BD-P3600 to odtwarzacz Blu-ray z pamięcią 1 GB BD-Live oraz adapterem WiFi. Łącze 802.11 Wi-Fi umożliwia bezproblemowe pobieranie dużych plików. Nowoczesne interaktywne funkcje oraz technologia BD-Live 2.0 gwarantują jeszcze więcej rozrywki. BD-P3600 jest elegancki i wyjątkowo cienki.
Verbatim dysk eSATA/USB Combo SSD 32 GB
Pojemność: 32 GB Prędkość odczytu/zapisu: eSATA – odczyt 60 MB/s., zapis 25 MB/s. USB – odczyt 26 MB/s., zapis 15 MB/s.
Tagi: Verbatim, SSD
Ultra szybki przenośny dysk twardy Verbatim 2,5" Combo eSATA USB 2.0
Dysk gwarantuje ultra szybki przesył danych za pomocą interfejsu eSATA jest do 6 razy szybsze niż w przypadku USB 2.0 i wynosi do 3000 Mb/s; w przypadku interfejsu USB 2.0 prędkość wynosi 480 Mb/s (maks).
Norton 360 v.4 PL
Bardzo dobry program to kompleksowa usługa zabezpieczająca kierowana do klientów indywidualnych. Norton 360 chroni przed wirusami, hakerami, programami spyware, rootkitami oraz dzięki metodom heurystycznym przed nieznanymi jeszcze zagrożeniami.Taki właśnie program musimy mieć w swoich komputerach .
Tagi: Norton, Program
iRiver VR1 – dyktafon
Nowy mały dyktafon cyfrowy firmy iRiver . Jego wydajność zapisu dodatkowo wspiera Linear PCM, który umożliwia nagrywanie dźwięku w wysokiej jakości na dowolny nośnik,posiada doskonały potrójny mikrofon i duży głośnik .
Tagi: IRiver, Dyktafon


Polecamy strony: