Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Animal CD
Debiutancki album bezkompromisowej Ke$hy, w USA porównywanej do nowej, młodej, drapieżnej Madonny.
Tagi: MUZYKA
Creative Live! Cam Socialize
W niewielkiej i cienkiej kamerze Live! Cam Socialize HD soczewka znajduje się bliżej poziomu oczu użytkownika, co pozwala na prowadzenie bliższych rozmów twarzą w twarz oraz rejestrowanie panoramicznych obrazów wideo (1280 x 720) w rzeczywistej jakości HD z szybkością nawet do 30 klatek na sekundę. Umożliwia ona płynne odtwarzanie nagrań wideo i idealnie pasuje do panoramicznych wyświetlaczy. Wbudowany mikrofon z funkcją usuwania szumów tłumi odgłosy otoczenia, zapewniając czysty dźwięk. Dzięki dołączonemu oprogramowaniu Live! Central 2 możesz także udostępniać swoje zdjęcia, slajdy prezentacji i filmy wideo za pomocą popularnych komunikatorów internetowych.
Tagi: Creative, Kamera
13 X USB
13 dodatkowych portów USB może się przydać. Na wierzchu dodatkowe odginane złącze do szybkiego podpięcia pendrive"a.
Tagi: Gadżet, USB
Latarka na panel
Uniwersalna latarka. Jeśli wyczerpią się baterie można je podładować prądnicą na nocnej trasie. W dzień naładuje ją słońce.
Tagi: Latarka
Google Maps
Google Maps patroluje ośrodki narciarskie na skuterach śnieżnych wyposażonych w kamery Google.
Tagi: Google, Maps
CoolerMaster V8
CoolerMaster V8 to doskonały zestaw chłodzący, przeznaczony dla procesorów montowanych w gniazda Socket 1156, 1366, 775, AM2, AM2+ oraz AM3. Posiada cztery aluminiowe radiatory połączone ośmioma ciepłowodami o średnicy 6mm. Pomiędzy radiatorami umieszczony jest łożyskowany, 120mm wentylator z funkcją regulacji obrotów w przedziale od 800 do 1800 obr./min. Część przylegająca do procesora wykonana jest z miedzi, dzięki czemu umożliwia bardzo szybkie odprowadzanie ciepła.
Tagi: CoolerMaster
Na Walentynki - CASIO Baby-G – wytrzymałość zdobiona cyrkoniami
Jak pogodzić solidne wykonanie i wytrzymałość z kobiecą elegancją i szykiem? CASIO Baby-G to jeden z dowodów na to, że to możliwe.
Tagi: CASIO, Zegarek
iRiver AE1 – słuchawki, które zaskoczą wszystkich
Są to pierwsze armaturowe słuchawki sygnowane logiem iRivera. Maja one konkurować z takimi markami jak shure, sennheiser oraz innymi z wyższej półki.
Garden Composer DVD - Zaprojektuj swój ogród
Garden Composer DVD wersja 3.0 Najnowsza wersja, najlepszego od lat, programu do projektowania i pielęgnacji ogrodów. Teraz jeszcze większa encyklopedia, zawierająca opis aż 15000 roślin. Dodatkowo w przypadku róż (1800 odmian) encyklopedia zawiera dodatkową zakładkę zawierającą specjalistyczne informacje dla miłośników tych roślin. Część projektowa zawiera m. in. rozbudowane funkcje obsługi zdjęć cyfrowych pozwalające np. tworzyć nowe elementy ze zdjęć oraz dodawać je do bibliotek elementów gotowych. Ponadto dodano i usprawniono obsługę szeregu funkcji programu. Wersja 3.0 DVD pozwala tworzyć kosztorysy i kalkulacje kosztów. Gotowy projekt można wyeksportować do formatu prezentacji multimedialnej i demonstrować na dowolnym innym komputerze.
Na Walentynki - Fotobudzik LCD  Hannspree Xv-S
Fotobudzik HANNspree jest połączeniem ramki cyfrowej, odtwarzacza MP3 i elektronicznego zegara z alarmem.


Polecamy strony: