Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Na Walentynki - ramka cyfrowa Sony DPF-D72N
7-calowa cyfrowa ramka na zdjęcia wyposażona w panoramiczny ekran, 1 GB pamięci i szereg trybów wyświetlania
Na Walentynki -  ENYA - The Very Best Of - CD
Nowa płyta to 18 utworów z jej 20-letniej kariery w tym Orinoco Flow, Caribbean Blue,jak również wcześniej niepublikowane wersji Aniron jak opisywany w "Lord of the Rings: The Fellowship of The Rings".
Tagi: Enya, Muzyka
Epson Stylus Office B1100
Szybka drukarka Epson Stylus Office B1100 – to rozwój biznesu i możliwości drukowania. Drukarka umożliwia drukowanie w formacie A3+ i zapewnia wydruki w wysokiej jakości, to nowy wymiar swobody drukowania w biurze. Dzięki formatowi A3+ możliwe jest elastyczne drukowanie dużych, żywych grafik i dokumentów z prędkością do 30 str./min w czerni i bieli i 17 str./min w kolorze.
Tagi: Drukarka, Epson
RICOH AFICIO™ MP 2851/3351/4001/5001 – UNIWERSALNE BIUROWE URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE
Ricoh Polska Sp. z o.o. wprowadza cztery urządzenia wielofunkcyjne Aficio™ MP 2851/3351/4001/5001. Kopiują, drukują, skanują, faksują, wykańczają i dystrybuują dokumenty - gotowe są do wykonania dowolnych zadań biurowych. Zaprojektowane zostały z myślą o przyspieszeniu produkcji dokumentów w średniej wielkości biurach i grupach roboczych. Wydajne i proste w użyciu spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.
RICOH WPROWADZA SZYBKĄ DRUKARKĘ KOLOROWĄ O NISKICH KOSZTACH UTRZYMANIA
Ricoh Polska wprowadza do oferty Aficio GX e5550N, kolorową drukarkę żelową wysokiej wydajności dla małych grup roboczych i małych biur. Drukarka wykorzystuje funkcję Ricoh ECOnomy Color, która umożliwia uzyskanie kolorowych wydruków w cenie monochromatycznych. Niski pobór mocy i standardowy druk dwustronny również przyczyniają się do obniżenia kosztów TCO.
Tagi: RICOH, DRUKARKA
FreecoNet certyfikuje kolejne urządzenia VoIP
Już po raz drugi operator telefonii internetowej FreecoNet przyznał certyfikaty dla sprzętu VoIP. Certyfikat poświadcza, że urządzenie umożliwia bezproblemowe korzystanie z telefonii internetowej i usług dodanych od FreecoNet. W gronie wyróżnionych znalazły się dwa routery FRITZ!BOX (modele 5113 i 7113) oraz telefony IP marki Yealink (T20P, T22P, T26P, T28P) i Siemens (A580IP).
Tagi: FreecoNet, VoIP
Radiobudzik Lenco CR-3301
Lenco CR-3301 to radiobudzik z funkcją projekcji aktualnego czasu na ścianie.
IOMEGA WPROWADZA REWOLUCYJNĄ TECHNOLOGIĘ V.CLONE
Firma Iomega Corporation, ogłosiła premierę oprogramowania Iomega® v.Clone™, które możliwa użytkownikom przechowywania na przenośnych dyskach obrazu komputerów PC, które mogą być następnie „uruchamiane” na dowolnym innym komputerze PC.
Tagi: IOMEGA, V.CLONE
Słuchawka ICON7 Performa Multipoint
Słuchawka ICON7 Performa Multipoint wyposażona w technologię „multipoint” pozwala na połączenie równocześnie z komputerem i telefonem komórkowym.
Tagi: Słuchawki, ICON7
Nowa edycja PaintShop Pro Photo
Corel udostępniła kolejną wersję popularnej aplikacji do obróbki cyfrowych fotografii - PaintShop Pro Photo X3. Jak przystało na tak długi okres oczekiwania nowa wersja zawiera sporo zmian i nowości.


Polecamy strony: