Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

iTunes w Polsce?
Media donoszą, że Apple wreszcie dogadał się z organizacjami chroniącymi prawa autorskie muzyków. Być może już wkrótce sklep iTunes będzie dostępny także w naszym kraju.
Tagi: ITunes, Apple
Rekordowa sprzedaż Windows 7
Microsoft ogłosił wyniki finansowe za drugi kwartał roku obrachunkowego, który zakończył się 31 grudnia 2009 roku. Potwierdzają one, że firma sprzedała ponad 60 milionów licencji na system Windows 7, co czyni go najszybciej sprzedającym się systemem operacyjnym w historii.
Apple przedstawia  tablet iPad
Steve Jobs, szef firmy Apple, w środę podczas uroczystej konferencji firmy w San Francisko zaprezentował tablet iPad, czyli przenośny minikomputer.
Tagi: Apple, Tablet, IPad
Brother DCP 195C
Kompaktowe, wielofunkcyjne urządzenie atramentowe z funkcjami drukowania, kopiowania i skanowania, umożliwiające otrzymanie wysokiej jakości profesjonalnych dokumentów.
Adobe Premiere Elements 8
Adobe Premiere Elements 8 to najnowsza wersja popularnego oprogramowania do edycji filmów wideo przeznaczonego dla użytkowników domowych. Stanowi zaawansowane, lecz łatwe w użyciu narzędzie, które w kompleksowy sposób pozwala organizować, edytować i publikować materiały filmowe.
Tagi: Adobe, Premiere
Adobe Photoshop Elements 8 WIN PL
Oprogramowanie Adobe Photoshop Elements 8 łączy wydajność z prostotą, pozwalając nadać zwyczajnym zdjęciom atrakcyjny wygląd, udostępniać historie z życia w niepowtarzalnych materiałach przeznaczonych do druku oraz publikowania w Internecie, a także łatwo zarządzać wszystkimi zdjęciami i klipami wideo.
Tagi: Adobe, Photoshop
Obudowa multimedialna HDD USB HDD 2.5 Media Player
HDD Media Player to odtwarzacz multimedialny, który czyta zawartość wewnętrznego dysku twardego (złącze SATA, do 500 GB), napędów flash, zewnętrznych dysków twardych oraz kart pamięci, dekoduje ją, a następnie przesyła obraz za pomocą złącza HDMI, Component Video lub SCART na telewizor lub monitor. To proste: podłącz dysk wewnętrzny lub zewnętrzne urządzenie pamięci z końcówką USB (pendrive, dysk zewnętrzny itp.), włącz 2,5 cala HDD Media Player i wybierz interesujący Cię plik (zdjęcie, muzyka, film). Poczuj się, jak w kinie i rozkoszuj się doskonałym dźwiękiem i obrazem!
Ładowarka GPS Miniusb
Ładowarka GPS z wyjściem miniUSB
Tagi: Ładowarka, GPS
Głośniki 2.0 Logitech Z320
Idealny do słuchania muzyki, oglądania filmów oraz gier komputerowych. Emisja dźwięku w płaszczyźnie 360 stopni pozwala odtwarzać audio równomiernie we wszystkich kierunkach, zapewniając wspaniałe doznania słuchowe w całym pokoju.
AutoCAD LT 2010 PL – 5 Pack
Wszechstronny zestaw narzędzi do pracy w dwóch wymiarach umożliwia wygodne i wydajne tworzenie, modyfikowanie oraz dokumentowanie rysunków.


Polecamy strony: