Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Mandriva Linux 2010.1 Alpha
Na oficjalnym blogu tej dystrybucji Linuksa pojawiła się informacja o udostępnieniu wersji oznaczonej numerem 2010.1 Alpha.
Tagi: Linux
Słuchawka ICON7 Performa Multipoint
Słuchawka VOX Performa wyposażona w technologię "multipoint" pozwala na połączenie jej równocześnie z komputerem i telefonem komórkowym. Używaj tej samej słuchawki niezależnie od tego czy jesteś w samochodzie czy w biurze.
Tagi: Słuchawki, Vox
Linksys Media LCD Hub Drive
Cisco wprowadza na polski rynek nowa rodzinę produktów o nazwie Media Hub. Urządzenia te służą do przechowywania dużych ilości zdjęć, muzyki i filmów. Media Hub automatycznie wykrywa i pobiera pliki multimedialne z komputerów i odtwarzaczy podłączonych do sieci. Następnie porządkuje dane i udostępnia domownikom poprzez łatwy w obsłudze interfejs.
Tagi: Linksys, Cisco
ION Audio Gramofon analogowy
Przegraj swoje stare płyty winylowe bezpośrednio na CD. I to bez konieczności użycia komputera!
Tagi: ION, Gramofon
RIM  BlackBerry Presenter
BlackBerry Presenter jest wygodnym, małym i lekkim akcesorium, które można w prosty sposób podłączyć do projektora lub monitora i za jego pośrednictwem bezprzewodowo wyświetlać prezentację z programu Microsoft PowerPoint ze smartfonu BlackBerry.
Tagi: BlackBerry
Parrot AR Drone
Firma Parrot postanowiła rozszerzyć swój asortyment i stworzyła zdalnie sterowany helikopter.
Tagi: Parrot
Smartfon z rzutnikiem Pico
Projektor Pico nie został wbudowany, lecz towarzyszy mu jako osobne akcesorium, które można umocować na tylnej ściance aparatu. Zestaw ma kilka centymetrów grubości.
Tagi: Smartfon, Lg
WirelessHD
Nowa wersja standardu WirelessHD już jest przygotowywana, a firmy skupione wokół Konsorcjum WirelessHD już przedstawiły plany dotyczące nowego wydania.
Tagi: WirelessHD
GodMode w Windows 7
Ukryta funkcja GodMode udostępnia użytkownikowi łatwy dostęp do wszystkich ustawień konfiguracyjnych systemu operacyjnego.
E-booki od COOL-ERA
COOL-ER wprowadza na rynek cztery nowe modele czytników elektronicznych książek – Compact, Classic, Connect oraz 3G.
Tagi: E-book, COOL-ER


Polecamy strony: