Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Modecom wireless-G router MC-421
MODECOM MC-421 to router wyposażony w punkt dostępowy sieci bezprzewodowej pracującej w standardzie 802.11g.
Tagi: Modecom, Router
Huawei e169 modem USB
Urządzenie Huawei E169 to stylowy modem USB pozwalający na swobodny dostęp do zasobów internetu. Wykorzystanie sieci komórkowej UMTS i technologii HSDPA umożliwia szybką transmisję danych z prędkością do 7.2 Mbps
Tagi: Huawei, Modem
Samsung CLP-315W
Samsung CLP-315W jest niewielką, biurkową drukarką laserową pozwalającą na wydruk kolorowych, pełnych szczegółów dokumentów oraz zdjęć w rozdzielczości 2400x600 dpi.
Fellowes termobindownica Helios 60
Nowoczesna termobindownica Helios 60 zaprojektowana została do pracy w dużym biurze.
Drukarka etykiet Brother P-Touch PT-1230PC
Niezwykle łatwe w użyciu urządzenie, drukujące własnoręcznie stworzone etykiety.
Świąteczne życzenia od awatara
Życzenia dla klientów i partnerów biznesowych to punkt obowiązkowy w świątecznym harmonogramie każdej firmy. Z życzeniami jest jednak trochę jak z reklamą - aby odniosły swój efekt i były warte zapamiętania, muszą być niecodzienne, oryginalne i nietypowe. Łatwo powiedzieć, trudniej wykonać.
Tagi: Redlink
RICOH & GOOGLE - APLIKACJE “APP2ME” I URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE DO „PRZETWARZANIA W CHMURZE”
Ricoh Company, Ltd. wprowadzi w połowie stycznia 2010 r. rozwiązania „App2Me”. Pozwolą one użytkownikom biznesowym w prosty sposób, skanować i drukować z własnych terminali IT, z wykorzystaniem urządzeń wielofunkcyjnych.
Tagi: RICOH, GOOGLE
Zarejestruj się w rządowym programie przeciw świńskiej grypie – infekcję masz jak w banku
Strach przed zarażeniem się świńską grypą nie zna granic geograficznych – podobnie jak Internet. Próżno szukać także granic pomysłowości cyberprzestępców, którzy chcąc wykorzystać ogólnoświatową panikę związaną z H1N1 rozsyłają maile zachęcające do przystąpienia do rządowego programu szczepień. Problem w tym, że konsekwencją zarejestrowania się w fałszywym programie rządowym jest całkiem realna infekcja trojanem, który wykrada dane dostępowe do kont bankowych użytkownika.
Tagi: Avg
Microtek prezentuje skanery dla stomatologii
Medi-1200 oraz Medi-2200 to dwa nowe skanery medyczne dla stomatologii producenta Microtek, umożliwiające przekształcanie do postaci cyfrowej filmów analogowych (RTG). Dzięki temu wszystkie zdjęcia zębów można przechowywać w zasobach komputerowych, mając tym samym łatwiejszy i natychmiastowy do nich dostęp. Urządzenia pojawiają się na polskim rynku za sprawą dystrybutora Veracomp.
Nowy odtwarzacz Blu-ray Disc™ Sony BDP-S360
Nowy odtwarzacz Blu-ray Disc™ Sony BDP-S360 zapewnia nową jakość oglądania filmów High Definition. Łączy finezyjny wygląd z zaawansowanymi możliwościami: doskonałą jakością obrazu i dźwięku High Definition, łatwą obsługą i pobieraniem materiałów BD-Live z Internetu.
Tagi: Blu-ray, Sony


Polecamy strony: