Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Roxy Zegarek SUPERNOVA DIGITAL, black
Zegarek cyfrowy marki Roxy, model Supernova Digital. Lamówka wokół koperty zmienia kolor przypominający CD z drugiej strony.
Tagi: Zegarek
Avatar - The Score - CD 1
Ścieżka dźwiękowa do filmu Avatar Jamesa Camerona autorstwa Jamesa Hornera (m.in. Titanic, Troja, Piękny umysł, Obcy, Braveheart). Film zabiera nas do spektakularnego świata poza granicami wyobraźni gdzie główny bohater wyrusza do walki o uratowanie obcego świata.
Tagi: Muzyka, Cd
Asus OC Station 3in1 LCD
Asus OC Station 3in1 LCD jest w pełni sprzętowym, montowanym w zatoce napędów, urządzeniem wyposażonym w duży, 3-calowy wyświetlacz, które przenosi overclocking na zupełnie nowy poziom zapewniając łatwość i dokładność zmian w ustawieniach.
Tagi: Asus, OC Station
iBOX Dominator
Laserowa mysz iBOX Dominator została zaprojektowana zarówno dla prawo- jak i leworęcznych graczy.
Tagi: Mysz, IBOX
Niszczarka Fellowes
Niszczarka Fellowes (PS-68Ct) jest doskonałym rozwiązaniem chroniącym dokumenty przed przechwyceniem przez osoby do tego niepowołane.
Odtwarzacz DVD Ferguson
Odtwarzacz DVD Ferguson D-890 HX pozwala oglądać filmy DVD, Xvid i DivX, słuchać cyfrowej muzyki w formacie mp3, czy też prezentować zdjęcia JPEG w rozdzielczościach HD na ekranie TV. Po swoim poprzedniku (D-880 HX) dziedziczy wszystkie jego zalety, a dodatkowo wyposażony jest w obsługę karaoke oraz więcej złącz audio-video.
LaCie Starck Desktop, 1TB, USB 2.0
Zewnętrzny dysk twardy o pojemności 1 TB, który wyróżnia się niezwykłą stylistyką i kształtem. Zaprojektowany przez znanego architekta i designera Philippe Starck’a, wyglądem przypomina ciekły metal wydobywający się z solidnej aluminiowej obudowy. Do komunikacji z komputerem LaCie Starck Desktop wykorzystuje interfejs USB 2.0, a dzięki dołączonemu pakietowi oprogramowania z łatwością można wykonać kopie zapasowe oraz zarządzać danymi.
IDĄ ŚWIĘTA... ZADBAJ O WŁAŚCIWĄ TEMPERATURĘ DOMOWEJ KOLEKCJI WIN
Vinotemp International, zaprasza wszystkich miłośników wina do Galerii Handlowej BLUE CITY, gdzie wystawiona jest świąteczna ekspozycja chłodziarek i szaf chłodzących do wina marki VINOTEMP. Przez najbliższe 3 tygodnie, na pierwszym piętrze Centrum Handlowego, wystawione są zarówno piękne, oryginalne drewniane szafy chłodzące do wina, które wprawią w zachwyt każdego konesera, jak również mniejsze chłodziarki do wina, które z powodzeniem zmieszczą się nawet w niewielkiej kuchni. Wszystkie proponowane chłodziarki mają nowoczesny system termoelektrycznego chłodzenia, przyjaznego środowisku, oraz łatwy do odczytania wyświetlacz poziomu ustawionej temperatury.
Tagi: Vinotemp
Patriot Box Office Media Player - pełne multimedia HD
YAMO wprowadziła najnowsze urządzenie multimedialne firmy Patriot. Box Office Media Player należy do samodzielnych multimedialnych odtwarzaczy video, audio i zdjęć ze wsparciem technologii Full HD 1080p, Dolby Digital i DTS. Szeroka gama złączy, mnogość obsługiwanych formatów i konkurencyjna cena, to tylko niektóre jego zalety.
PRESTIŻOWE CERTYFIKATY FOGRA DLA RICOH
Ricoh Europe PLC poinformowała o uzyskaniu certyfikatów ‘Validation Printing System’ stowarzyszenia Fogra dla urządzeń Ricoh Pro C900, potwierdzające ich wysoką jakość.
Tagi: Ricoh, Drukarka


Polecamy strony: