Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

CASIO EDIFICE w Polsce
W grudniu w Polsce ukaże się nowy zegarek z serii CASIO Edifice. Model EFE-503D to sportowy zegarek, który jako drugi Edifice w Europie został wyposażony w szafirowe szkło odporne na zarysowania. Zegarek posiada również tachymetr.
Tagi: CASIO, Zegarek
Tell Me More Angielski SE 200 godzin (PC)
Tell Me More SPECIAL EDITION to niezwykły sposób nauki języków obcych. Nauka z Tell Me More nigdy nie jest nudna.
Tagi: Nauka, Techland
AUTOMATYCZNY ODSYSACZ PRÓŻNIOWY DO WINA FIRMY VIONTEMP
Vinotemp International, lider w dziedzinie projektowania i produkcji rozwiązań oraz systemów przechowywania wina, wprowadza na polski rynek automatyczny odsysacz próżniowy do wina Vinotemp EP-VACSEAL.
Tagi: Vinotemp
Onkyo Amplituner TX-SR577B
Onkyo Amplituner TX-SR577B to jeden z dwóch pierwszych amplitunerów na rynku wyposażonych w najnowszy standard dekodowania dźwięku przestrzennego Dolby Pro Logic IIz.
Tagi: Onkyo, Amplituner
Skaner EPSON Perfection V500 Office
Szybki, energooszczędny skaner jest wyposażony w 30-stronicowy automatyczny podajnik dokumentów. Urządzenie umożliwia zwiększenie wyrazistości tekstów i innych dokumentów trudnych do zeskanowania oraz utworzenie plików PDF z możliwością przeszukiwania.
Tagi: Skaner, EPSON
Multimedia pod kontrolą z AMX Enova
AMX Enova to nowe rozwiązanie audiowizualne producenta AMX – lidera zaopatrującego rynek w systemy do kontroli multimediów. W ofercie pojawiły się dwa urządzenia: DVX 2100HD oraz AVX-400, umożliwiające integrację i zarządzanie systemami audiowizualnymi, znajdującymi się w pomieszczeniu z dużą liczbą dostępnych multimediów. Linię produktów AMX Enova wprowadza na polski rynek dystrybutor Veracomp.
Tagi: AMX, Veracomp
Przenośne dyski twarde Iomega® eGo™ BlackBelt 500GB USB
Firma Iomega,wprowadza na polski rynek ultraodporne przenośne dyski twarde Iomega® eGo™ BlackBelt o pojemności 500 GB z technologią Drop Guard™ Xtreme.
AirLive G.DUO
Taipei, Taiwan – AirLive od Ovislink Corp., jeden z pośród najbardziej zaawansowanych światowych producentów technologii sieciowych i komunikacyjnych, prezentuje najnowszy produkt AirLive G.DUO. To rewolucyjne urządzenie wyposażone w dwa moduły radiowe przeznaczone jest do odbierania i rozdzielania sygnału bezprzewodowego. AirLive G.DUO to połączenie najnowszej technologii dwu modułowej, intuicyjnego interfejsu dla użytkownika, artystycznego designu tak dobrego jak cena zakupu urządzenia.
Tagi: AirLive, Sieci
Cenzurka dla polskich biur podróży
Każdy, nawet najbardziej zapracowany pracoholik, aby starannie wykonywał swoje obowiązki musi, choć raz w roku dobrze wypocząć i zregenerować siły. Kto jednak nie ma czasu na samodzielne planowanie urlopu, organizację wakacji powierzyć może profesjonalnym biurom podróży. O tym, które z nich warte są uwagi, a które należy omijać szerokim łukiem przekonali się klienci testowi firmy International Service Check.
Zbyt częste lekceważenie wpływu utraty słuchu na wyniki szkolne
Pogorszenie słuchu dotyczy jednego ucznia na czterech, a prawdopodobne jest, że liczba ta może się jeszcze zwiększyć w najbliższej przyszłości. Utrata słuchu ma nie tylko istotny wpływ na codzienną komunikację z przyjaciółmi i rodziną, ale także na proces uczenia się i edukację szkolną.


Polecamy strony: