Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Nowy X-Link firmy Sparkle
Nowy X-Link firmy Sparkle umożliwia przełączaonie USB na VGA i umożliwia połączenie wielu monitorów w ciągu kilku minut! Sparkle X-Link daje Ci możliwość łatwego korzystania z wielu wyświetlaczy naraz. Używa dowolnego portu USD 2.0 w komputerze lub laptopie i zmienia go w dodatkowe łącze wideo, które może obsługiwać drugi monitor, nieważne czy jest to łącze DVI, HDMI czy CRT. Możesz wykorzystać tę dodatkową przestrzeń do zwiększenia wydajności pracy, podziału zadań gier, multimediów, obróbki graficznej i wiele innych.
Tagi: X-Link, Sparkle
Marketing bazodanowy bez tajemnic
Z biegiem czasu rola marketingu bezpośredniego ewoluowała z narzędzia służącego wyłącznie sprzedaży produktów do instrumentu budowania długofalowych relacji z klientami. Jednak to czy dany przekaz zostanie zauważony i wysłuchany w głównej mierze zależy od umiejętności zrozumienia, analizy i przetworzenia wiedzy dotyczącej strategicznych grup docelowych.
Creative GigaWorks T10
Creative Inspire T10 to stereofoniczne głośniki, które zapewniają doskonały dźwięk z czytelnymi detalami i ciepłym basem. Osiągnięto to dzięki dwudrożnej konstrukcji z wysokiej jakości głośnikami wysokotonowymi i efektywnymi nisko- i średniotonowymi o średnicy 10 cm.
Tagi: Creative
Sony kamera HDR-FX1000E .
Sony HDR-FX1000E skierowana jest zarówno dla profesjonalistów jak i zaawansowanych amatorów. Urządzenie gwarantuje najwyższą jakość nagrań w formacie HDV 1080i oraz DV, posiada przetwornik obrazu 3CMOS, dzięki czemu charakteryzuje się dużym zakresem dynamicznym i wysoką czułością. Kamera została wyposażona 20-krotny zoom optyczny, szerokokątny obiektyw Sony G Lens, 3.2-calowy panoramiczny, hybrydowy ekran LCD Xtra Fine, a także optyczny stabilizator obrazu.
Tagi: Sony, Kamera
Modecom Kamera Internetowa MC-Venus
Kamera internetowa MODECOM VENUS ma zgrabną formę i nowoczesny wygląd. Jest poręczna i posiada uniwersalny system montażu przystosowany do monitorów CRT i LCD, a także do komputerów przenośnych.
Tagi: Kamera, MODECOM
Odtwarzacz QNAP NMP-1000
Odtwarzacz QNAP NMP-1000 to według wielu niezależnych ekspertów najlepszy sieciowy odtwarzacz multimedialny, który pozwala na odtwarzanie praktycznie dowolnego formatu plików (w tym tak popularne jak mkv, avi, mpeg4) na telewizorze CRT lub LCD w najwyższej dostępnej rozdzielczości Full HD 1080p poprzez szereg dostępnych złączy (HDMI, Component, Composite, S-Video).
Tagi: Odtwarzacz, QNAP
Asus Wireless ADSL Router DSL-G31
Nowy router firmy ASUS wyposażony jest w łatwy w obsłudze interfejs użytkownika EZ UI, dzięki któremu nie trzeba czytać instrukcji obsługi ani instalować sterowników z płyty, żeby poprawnie skonfigurować urządzenie.
Tagi: Router, ASUS
Atrakcyjne zagrożenie na Facebooku
Facebook – popularny portal społeczności owy - został zaatakowany przez groźnego robaka, który infekując konto użytkownika dodaje na stronę główną jego profilu zdjęcie skąpo odzianej dziewczyny.
Tagi: Facebook, Avg
Imation Apollo UX Pro 500GB USB2.0
Imation Apollo UX Pro 500GB USB2.0 to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących dodatkowego miejsca na przechowywanie danych.
Tagi: Dysk twardy
24'' BenQ V2400Eco
Monitor o eleganckiej linii wzornictwa, zbudowany w oparciu o najnowszą technologię podświetlania LED, zapewniający oszczędność energii i doskonale pasującą do Twoich wymagań. Duża powierzchnia robocza zapewnia komfort pracy nawet z kilkoma aplikacjami, a dzięki wysokiemu kontrastowi 5.000.000:1 oraz autorskiemu rozwiązaniu BenQ Senseye 3 Human Vision obraz ma bogate kolory, ma głęboką czerń i doskonale sprawdzi się w trakcie oglądania filmów lub grania
Tagi: BenQ, Monitor


Polecamy strony: