Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

HP OfficeJet Pro 8500
Biurowe urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 8500 pozwala tworzyć efektowne dokumenty kolorowe przy kosztach wydruku jednej strony nawet o 50\% niższych niż w przypadku drukarek laserowych. Drukuje dwustronnie, z dużą prędkością i może być udostępniane bezprzewodowo maksymalnie 10 użytkownikom. Posiada wbudowane funkcje faksowania, skanowania i kopiowania.
IOMEGA INFORMUJE O CERTYFIKACJI  KLUCZOWYCH PAMIĘCI MASOWYCH PRZEZ FIRMY MICROSOFT I CITRIX.
CERTYFIKATY WIRTUALIZACJI I KOMPATYBILNOŚCI SERWEROWEJ POZWALAJĄ UŻYTKOWNIKOM BEZ OBAW KORZYSTAĆ Z PAMIĘCI MASOWYCH IOMEGA W ŚRODOWISKACH PRZEMYSŁOWYCH
Datera wprowadza telekonferencje w Orange
Datera SA – firma technologiczna z branży telekomunikacyjnej - wdrożyła w sieci Orange system telekonferencyjny. Dzięki temu, dzwoniąc na numer 500 990 990, każdy może zorganizować telekonferencję.
Tagi: Datera, Orange
Router i centralka VoIP w kombajnie od DrayTek
DrayTek Vigor IPPBX 2820 to kombajn sieciowy, którego producent wyposażył w zaawansowane funkcje routera i centralki VoIP. Nowy Vigor zda egzamin w tych przedsiębiorstwach, w których z łączności VoIP korzysta wiele osób jednocześnie.
Tagi: Router, VoIP, DrayTek
SZEFOWIE EUROPEJSKICH FIRM ZANIEDBUJĄ ZARZĄDZANIE DOKUMENTAMI
Firma Ricoh przedstawiła dane świadczące o tym, że wiele organizacji w Europie zaniedbuje zarządzanie dokumentami ze szkodą dla wyników finansowych i sprawności działania przedsiębiorstw.
Tagi: Ricoh
AVG prezentuje wyniki ankiety „Bezpieczeństwo w Społecznościach Internetowych”
Ankieta przeprowadzona przez AVG i Radę CMO dowodzi, że cieszące się coraz większą popularnością serwisy społecznościowe niosą ze sobą zagrożenie kradzieżą tożsamości oraz infekcjami komputerów złośliwym oprogramowaniem. Badanie dotyczyło podatności członków społeczności internetowych na ataki cyberprzestępców oraz sposobów ochrony przed nimi.
Tagi: Avg
Magix Video DeLuxe 15 PL
Idealne rozwiązanie dla początkujących, ale również ambitnych użytkowników: proste przechwytywanie wideo, bezpośrednia edycja, spektakularne efekty trójwymiarowe, ogromny wybór tytułów i efektów przejść, niesamowity dubbing. Rezultat możemy nagrać na interaktywną płytę CD/DVD, wyeksportować na odtwarzacz przenośny lub wgrać na własną witrynę w sieci Internet.
Tagi: Video, Program
Epson Stylus BX610FW
Wydajne urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1 wyposażone w łączność Wi-Fi i Ethernet oraz 6,3 cm wyświetlacz LCD i automatyczny podajniki dokumentów mieszczący 30 arkuszy. Teraz drukowanie, skanowanie, kopiowanie i skanowanie wszystkich dokumentów jest niedrogie i proste.
CASIO na wagę złota
Na rynku pojawiły się najnowsze modele zegarków CASIO. Zegarki należą do linii Edifice, są bardzo dobrze wykończone, lakierowane na czarno z różowym i żółtym złotem, czyli najmodniejsze w tym sezonie.
Tagi: CASIO
Przejrzysty jak FEN
Konsorcjum FEN - dystrybutor rozwiązań IT - otrzymało prestiżowy certyfikat „Przejrzysta firma”. W ten sposób Dun and Bradstreet Poland honoruje firmy, które rzetelnie wywiązują się z obowiązku publikacji sprawozdań finansowych.
Tagi: Fen


Polecamy strony: