Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Więcej akcesoriów USB Asmax
Asmax - producent akcesoriów USB i sprzętu sieciowego, poszerzył ofertę produktową o kabel transferowy USB. Pozwala on na szybkie przesyłanie danych pomiędzy komputerami, bez konieczności łączenia się z siecią Internet.
Tagi: USB, Asmax
Netgear Stora Home Media Storage - HDD 1TB w zestawie - MS2110
Netgear Stora to sieciowy serwer plików, który pozwala na przechowywanie muzyki, filmów, zdjęć oraz dokumentów w jednym miejscu, tak by wszystkie komputery oraz urządzenia multimedialne mogły korzystać ze zgromadzonych tam zasobów. Potrafi także zintegrować się i automatycznie dodawać zdjęcia do serwisów społecznościowych takich jak facebook czy flickr. Urządzenie wyposażone zostało w dysk twardy o pojemności 1 TB. Dzięki obsłudze dwóch dysków możliwe jest łatwe zwiększenie przestrzeni przeznaczonej na dane.
Nowe, wydajne skanery dokumentowe Kodak
Kodak zaprezentował dwie nowe rodziny skanerów dokumentowych: i1200 Plus oraz i1300 Plus, oferujące znacznie większą wydajność od swoich poprzedników. Na polskim rynku urządzenia te są dostępne za sprawą dystrybutora Veracomp.
Tagi: Skaner, Kodak
Creative Headset HS-1100 SoundBlaster Arena Suround
Zaprojektowane z myślą o wygodzie, komfortowe słuchawki dla graczy z elastycznym pałąkiem oraz odłączanym mikrofonem z redukcją szumów.
Canon i-Sensys LBP-7750CDN
Canon i-Sensys LBP-7750CDN to wydajne urządzenie do druku kolorowego i monochromatycznego, które zapewnia doskonałą niezawodność, a także elastyczność i bezpieczeństwo.
Tagi: Canon, Drukarka
PRO™907EX/1107EX I 1357EX – NIEZWYKLE WYDAJNE URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE DO DRUKU CZARNO-BIAŁEGO
Ricoh Polska wprowadza do sprzedaży najnowsze profesjonalne urządzenia wielofunkcyjne do druku czarno-białego. Pro™907EX, 1107EX i 1357EX są wysokowydajnymi urządzeniami wielofunkcyjnymi o najszerszej na rynku gamie finiszerów. Przeznaczone są m.in. do działów reprografii w dużych korporacjach oraz środowisk profesjonalnego druku cyfrowego. Dzięki szybkości, niezawodności i wytrzymałości idealnie nadają się do druku wysokonakładowego.
Roccat SDMS – Rewolucja Przestrzeni
SDMS – (Smart Desktop Management System) idea przestrzeni, porządku i efektywności. Pierwszy zintegrowany system, który tworzy środowisko dla optymalnej i komfortowej gry. Zdrowa postawa przy komputerze, wraz ze zrównoważonym przeglądzie wszystkich urządzeń peryferyjnych.
Tagi: Roccat, Gry
AFICIO™GX E3300N/GX E3350N Z INNOWACYJNĄ TECHNOLOGIĄ RICOH GELSPRINTER™
Firma Ricoh Polska poinformowała o wprowadzeniu do oferty dwóch wysokowydajnych żelowych drukarek kolorowych: Aficio™ GX e3300N oraz GX e3350N. Rewolucyjny tryb pracy GelSprinter™ ECOnomy Color pozwala drukować w kolorze za cenę porównywalną z wydrukami monochromatycznymi z drukarki laserowej. Szybkie, solidne i niezawodne drukarki GX e3300N/GX e3350N przeznaczone są do druku kolorowego w małych firmach oraz w zastosowaniach domowych. Idealnie nadają się też do współdzielenia w małych grupach roboczych.
Tagi: Ricoh, Drukarka
Mobilna telewizja cyfrowa od iriver po raz kolejny w Polsce.
Nowy odtwarzacz iriver – następca modelu B20 – ma wbudowany tuner telewizyjny DAB/DMB, umożliwiający odbiór radia i telewizji w formacie cyfrowym. Ponadto urządzenie obsługuje pliki MP3, WMA, OFF, ASF, FLAC, APE. Charakterystycznym elementem jest zewnętrzna antena o wysokiej czułości, która podczas przekazu TV zapewnia odbiór informacji o programie telewizyjnym.
Ekologiczna stacja pogodowa Oregon Scientific BAR332ES
Już od wielu lat naukowcy alarmują o zwiększającym się zużyciu energii oraz emisji dwutlenku węgla do atmosfery, który doprowadza do tzw. „efektu cieplarnianego”. Priorytetem więc, stało się poszukiwanie nowatorskich rozwiązań mających na celu ochronę środowiska przed zanieczyszczeniami. Firma Oregon Scientific wprowadziła na rynek nową linię produktów +ECO, które do zasilenia stacji pogodowych wykorzystują dodatkowo panele słoneczne redukując nie tylko wydatki, ale także energię.


Polecamy strony: