Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

RICOH POLSKA SP. Z O.O. ZŁOTYM PARTNEREM FIRMY NOTABLE SOLUTIONS, INC. (NSI)
Ricoh Polska otrzymała status Złotego Partnera, jako pierwsza firma w Europie Wschodniej, i jest jedynym oficjalnym partnerem NSI na terenie Polski.
Tagi: Ricoh
IOMEGA SCREENPLAY HD MEDIA PLAYER
IOMEGA OGŁASZA EUROPEJSKĄ PREMIERĘ NOWYCH ODTWARZACZY SCREENPLAY HD MEDIA PLAYER, KTÓRE POZWALAJĄ ODTWARZAĆ WIDEO, MUZYKĘ I ZDJĘCIA NA EKRANACH TELEWIZORÓW
SPARKLE X-Link
SPARKLE Computer Co., Ltd., producent i dostawca kart VGA, przedstawia X-Link, który zmieni Twój port USB w zewnętrzny port wideo, zapewniając większą wygodę użytkownikom pracującym z wieloma monitorami.
Tagi: SPARKLE, X-Link
Kryształowy prezent idealny na święta…
Firma Oregon Scientific stworzyła kryształową stacje pogodową BA900 z laserowo grawerowaną grafiką wskazującą zbliżające się zmiany atmosferyczne.
Mały, wydajny, „zielony” UPS od CyberPower
CyberPower wprowadza na polski rynek systemy UPS z serii DX. W niewielkiej, eleganckiej obudowie zawarto moc i funkcjonalności, które zaspokajają potrzeby użytkowników w domu czy małej firmie. Jednocześnie urządzenia zużywają nawet o 75 proc. mniej energii w porównaniu do standardowych rozwiązań.
Tagi: UPS, CyberPower
Pakiet Adobe Creative Suite 4 Master Collection PL WIN Student Edition
Pakiet Adobe Creative Suite 4 Master Collection PL WIN Student Edition ułatwia tworzenie interesującej zawartości z bogatą oprawą graficzną, przeznaczonej dla wszelkiego rodzaju nośników - dokumentów, stron internetowych, wideo, dźwięków oraz urządzeń przenośnych.
Foto ramka i brelok
Firma Jobo wprowadziła właśnie do sprzedaży miniaturową foto ramkę.
Tagi: Foto, Jobo
Nowa, hardkorowa, akcja przeciwko piratom!
Nowa kampania społeczna uświadamiająca, że piractwo to kradzież nosi nazwę Oni-Nielegalni i jest także prowadzona w sieci serią dość ostrych filmików. Zobacz je wszystkie...
Tagi: Akcja, Pirat
Logitech Presenter R400
Logitech Presenter R400 to bezprzewodowe urządzenie sterujące, idealne dla osób, które lubią prowadzić prezentacje ze stylem i z całkowitą kontrolą.
Tagi: Logitech
Samochód sterowany joystickiem
Toyota testuje nowy wynalazek - samochód kierowany przy pomocy joysticka.
Tagi: Toyota, Samochody


Polecamy strony: