Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

MyMobiler
MyMobiler to program, który umożliwia w pełni kontrolować nasz PocketPC z poziomu komputera stacjonarnego lub notebooka.
Tagi: MyMobiler
Nowy odtwarzacz Manty
MM 281 MP4 SONG 2GB firmy Manta to propozycja dla osób, które potrzebują wielofunkcyjnego, kompaktowego odtwarzacza multimediów.
Tagi: Manta, MP4
Bezprzewodowa kamera IP Etrovision
Na rynku dostępna jest bezprzewodowa kamera IP Etrovision EV6131HW, z wbudowanym slotem kart SD.
Bezprzewodowe myszy Nano
Verbatim wprowadził na Polski rynek bezprzewodowe myszy Nano przeznaczone dla posiadaczy komputerów przenośnych. Urządzenia dostępne w kolorach czarnym, czerwonym, niebieskim i różowym są kompatybilne z komputerami PC i Mac, a odbiornik USB, z którego korzystają, jest niewiele większy od monety jednogroszowej.
Tagi: Nano, Verbatim
Porsche design okulary
Porsche przekłada swoje przywiązanie do jakości . Najwyższej klasy akcesoria dla mężczyzn odznaczają się funkcjonalnością i ponadczasowym designem. Każdy produkt, będąc jednocześnie reprezentantem innowacyjnych rozwiązań, łączy w sobie tradycję z wyszukanym stylem i nowoczesnością.
Tagi: Porsche
Wideokonferencje w  HD
Jest to kamera internetowa, które zapewniaj rozdzielczość 720p HD z możliwością rejestrowania 30 klatek na sekundę.
Tagi: PrecisionHD
Microsoft wyda Windows 8 i 9 w wersjach 128-bitowych.
W Microsofcie w najlepsze trwają prace nad kolejnymi wersjami popularnych "okienek". Choć Windows 8 znajduje się we wczesnej fazie rozwoju, a Windows 9 dopiero co trafił w ręce projektantów, jeden z pracowników Microsoftu już teraz zdradził jedną z największych zmian jakich możemy się spodziewać.
Lite-On nowy model zewnętrznej nagrywarki DVD z 24 x zapisem.
Holenderski koncern Lite-On ogłasza uruchomienie produkcji nowej zewnętrznej nagrywarki DVD oznaczonej kodem eHAU324. Wraz z wprowadzeniem eHAU324 Lite-On oferuje najszybsze zapisy DVD. Teraz także dostępne na zewnętrznej nagrywarce DVD: 24x. EHAU324 to również pierwszy zewnętrzny napęd, z funkcją SmartErase Technology, stworzony przez Lite-One HAU324 będzie najszybszą nagrywarką DVD na rynku
Huawei Symantec OceanStor S2600 w ofercie Asbis
Huawei Symantec OceanStorTM S2600 Zaawansowana macierz trzeciej generacji przeznaczona dla rynku SMB. Rewelacyjna architektura łączy, łatwość zarządzania oraz energooszczędność z atrakcyjną ceną i bezpieczeństwem danych.
BASE jumping
BASE jumping to sport ekstremalny, którego nazwa to skrót od angielskich słów: Building (budynek), Antenna (nadajnik telekomunikacyjny), Span (przęsło, most) oraz Earth (ziemia, skała). Jest to skakanie ze spadochronem z obiektów takich jak: maszty, mosty, wieżowce, kominy, dźwigi, zapory wodne, skocznie narciarskie, urwiska.
Tagi: BASE jumping


Polecamy strony: