Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

QNAP sieciowy serwer plików - TS-419 PRO
Serwer plików QNAP TS-419PRO przeznaczony jest dla wymagających użytkowników. Posiada 4 kieszenie pod dyski SATA II z możliwością pracy w trybie RAID, dwa interfejsy sieciowe i wydajny system zarządzania oparty na procesorze Intel Atom 1.6 GHz. Protokoły sieciowe zapewniają komunikację ze wszystkimi obecnymi na rynku systemami operacyjnymi, a dzięki kieszeniom Hot-Swap dyski mogą być wymieniane podczas pracy bez wyłączania urządzenia. Model ten zapewnia transfer maksymalny na poziomie 50MB/s.
G DATA InternetSecurity 2010 PL.
Nowa wersja pakietu G DATA InternetSecurity 2010 PL. To pakiet do kompleksowej ochrony komputera, w którego skład wchodzi program antywirusowy i osobisty firewall zoptymalizowany dla gier PC (tryb Autopilota) oraz filtr spamu. Wyposażony jest też w moduły kontroli rodzicielskiej i filtrowania treści przeglądanych stron www. Pakiet zapewnia pełną ochronę przed wszelkimi zagrożeniami z Internetu, takimi jak wirusy, robaki, trojany i szkodliwe oprogramowanie typu spyware, riskware i adware.
CD w 2016 r. ?
Pobrania cyfrowej muzyki w USA już w przyszłym roku przyniosą więcej przychodu niż tradycyjne kanały sprzedaży. W skali globalnej przełom powinien nastąpić w 2016 roku.
Tagi: Cd
Motorówka Lancia di Lancia
Nadeszła kolej włoskiej firmy Lancia, by przedstawić projekt swojej łodzi motorowej. Jej nazwa – Lancia di Lancia.
WinRAR 3.90 już dostępny
Firma RarLab wydała finalną wersję swojego flagowego programu WinRAR 3.90 służącego do kompresji i archiwizacji plików.
Tagi: WinRAR, Program
Mac OS X Snow Leopard
Najnowsza wersja systemu operacyjnego firmy Apple - OS X Snow Leopard (Mac OS X 10.6) osiągnęła status Golden Master. Mimo iż znaczy to, że system jest już gotowy do wydania, producent wciąż nie ujawnił, kiedy nowy OS pojawi się na rynku.
Multimedialna encyklopedia kosmosu PWN edycja 2009 1xDVD
Poznaj dzieje wszechświata od Wielkiego Wybuchu, poprzez powstawanie materii i promieniowania, aż po chemiczną ewolucję galaktyk oraz kształtowanie się układów planetarnych. Potem sięgnij jeszcze dalej i poznaj przewidywane scenariusze przyszłości całego kosmosu. Wyrusz w multimedialną wycieczkę do najciekawszych zakątków wszechświata, odkryj tajemnice czasu i przestrzeni. Multimedialna encyklopedia kosmosu PWN to bogato ilustrowane opisy najważniejszych obiektów Układu Słonecznego i baza danych zawierająca tysiące informacji na temat planet, gwiazdozbiorów i gwiazd.
Telefon bezprzewodowy Panasonic Dect KX-TG8411Black
Duży, 2,0-calowy, czytelny kolorowy wyświetlacz LCD (65 000 kolorów) Wyświetlanie dużych napisów Funkcja identyfikacji abonenta wywołującego (usługa zależna od operatora telekomunikacyjnego) Łatwa obsługa (joystick, menu z ikonami)
Dysk od Buffalo
500 GB dysk przenośny, który zapewni bezpieczeństwo Twoim danym to nowy 2.5-calowy HDD od Buffalo jest w stanie zaszyfrować je na tyle, że bez znajomości hasła ciężko będzie je odzyskać.
Tagi: Dysk, Buffalo
HP DeskJet D2660
Drukarka HP DeskJet D2660 została opracowana z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują niezawodnej i prostej w obsłudze, kolorowej drukarki do codziennego drukowania podstawowych materiałów, zapewniającej doskonałe rezultaty, niezależnie od drukowanych materiałów — od dokumentów, poprzez strony internetowe, po grafikę i zdjęcia. Funkcja HP Smart Web Printing pozwala lepiej wykorzystać wszystkie informacje drukowane z Internetu — ciekawe artykuły, przepisy kulinarne, mapy, zdjęcia i nie tylko. Możliwość połączenia treści wielu stron na jednym arkuszu pozwala oszczędzić atrament i papier.
Tagi: Hp, Drukarka


Polecamy strony: