Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Szybkie karty SDXC i SDHC od Toshiba
Toshiba zapowiedziała plany wydania wydajnych kart pamięci typu SDXC, które firma zamierza wprowadzić do oferty w przyszłym roku.
Windows 7 Family Pack
Microsoft ujawnił ceny Family Pack - BOX-u z trzema licencjami Windows 7 Home Premium do instalowania w ramach jednego gospodarstwa domowego.
Topower zasilacz Tiger o mocy 1200 W
Tiger 1200W to nowy produkt firmy Topower . Rozwiązanie kierowane jest w stronę najbardziej wymagających użytkowników komputerów i charakteryzuje się sprawnością wynoszącą ponad 80\%, lustrzanym wykończeniem przypominającym tytan oraz modularnym okablowaniem o podwyższonej redukcji zakłóceń elektromagnetycznych.
Tagi: Topower, Zasilacz
Papierowy wyświetlacz
Nanosząc na kartkę papieru cienką warstwę metalu, odrobinę barwnika wrażliwego na temperaturę (termochromowego) oraz jakikolwiek obrazek (wzór, logo, napis) możliwe jest stworzenie papierowego wyświetlacza, który w odpowiednich warunkach prezentował będzie nadrukowany wcześniej obrazek.
Tagi: Wyświetlacz
Epson Stylus SX210
Epson wprowadza do sprzedaży Epson Stylus SX210, kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne wyposażone w oddzielne wkłady z atramentem i zaprojektowane z myślą o ekonomicznym, domowym druku zdjęć i dokumentów. Bez względu na to, czy chcesz drukować, skanować czy też kopiować dokumenty lub zdjęcia, urządzenie to zaoferuj swoje usługi.
SolarStrap - uniwersalna ładowarka
W ofercie fińskiej firmy Suntrica znajdziemy urządzenie SolarStrap. Jest to kompaktowa ładowarka do urządzeń mobilnych ze składaną, giętką obudową.
Logitech Z-523 Light
Odkryj na nowo sztukę słuchania. Podłącz odtwarzacz sieciowy Logitech Squeezebox™, DVD, konsolę do gier, lub iPoda, i ciesz się muzyką, filmami i grami komputerowymi z zestawem głośników Logitech Speaker System Z523.
GoldenSubmarine dla marki Honda
Agencja GoldenSubmarine - w wyniku wygranego przetargu - zajmie się stworzeniem internetowego serwisu korporacyjnego dla samochodów i motocykli marki Honda.
Tagi: Portal, Honda
Jeszcze szybsze i trwalsze SSD od PQI
PQI zaprezentował 2,5 calowe dyski SSD z nowej serii S528. Wyposażono je w pamięć podręczną o pojemności 64 MB, która zwiększa ich żywotność.
Tagi: SSD, PQI
Innowacyjne urządzenia do przechowywania danych
Firma Iomega, będąca własnością EMC (NYSE: EMC), globalny lider w systemach ochrony danych, ogłosiła, że pamięci NAS Iomega® StorCenter™ ix2 oraz Iomega® StorCenter™ Pro ix4-100 uzyskały certyfikaty VMware Ready®. Urządzenia, łatwe w użyciu i niedrogie, doskonale nadają się do wirtualizacji z wykorzystaniem platformy VMware w małych biurach, oddziałach firm lub grupach roboczych.
Tagi: Iomega, Pamięci


Polecamy strony: