Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

ITIGO będzie sprzedawała wideokonferencje Emblaze-VCON
Do sieci partnerskiej VCC Systems - dostawcy zaawansowanych rozwiązań wideokonferencyjnych - dołączyła spółka integracyjna ITIGO. Dzięki umowie, ITIGO poszerzy swoją ofertę o zaawansowane wideokonferencje Emblaze-VCON.
Premiery produktowe Welland'a
Sieciowy serwer NH204, który umożliwia współdzielenie urządzeń USB w lokalnej sieci oraz obudowa ME-752H na 3,5-calowe dyski z dwoma interfejsami USB 2.0 i eSATA - to nowe propozycje produktowe firmy Welland. Urządzenia z powodzeniem można wykorzystywać w domu, jak i w niewielkich biurach.
Tagi: Welland, Fen, Serwer
Zasilacz sieciowy z opcją: Emergency
Uniwersalna ładowarka USB do ładowania urządzeń napięciem 5 V i 5,5 V DC, takich jak przenośne konsole do gier, telefony komórkowe, odtwarzacze MP3 itp. Umożliwia awaryjne zasilanie urządzenia, np. w podróży, do 15 godzin. Lista kompatybilnych urządzeń i złącz: Mini USB, Nintendo DS Lite, Nintendo DSi, Sony PSP (1000, 2000 i 3000 series), Nokia (standard), Nokia (Mini Plug), Motorola, Sony Ericsson, Samsung, iPod oraz iPhone
Tagi: Zasilacz
Słuchawki Sennheiser HD515 Game
Otwarte, dynamiczne słuchawki HD 515 GAME jest to najnowsze wcielenie słuchawek HD515 przeznaczonego dla graczy komputerowych ceniących sobie ponad wszystko znakomitą jakość dźwięku podczas gry. Słuchawki znakomicie również nadają się do słuchania muzyki. Zastosowano w nich innowacyjną technologią Sennheiser E.A.R., która zapewnia iż dźwięk jest dokładnie kierowany do naszych uszu. Połączenie niezwykłej przyjemności słuchania z niewiarygodnym komfortem noszenia.
Telefon bezprzewodowy Panasonic Dect KX-TG8411Black
Duży, 2,0-calowy, czytelny kolorowy wyświetlacz LCD (65 000 kolorów) Wyświetlanie dużych napisów Funkcja identyfikacji abonenta wywołującego (usługa zależna od operatora telekomunikacyjnego) Łatwa obsługa (joystick, menu z ikonami)
Creative Sound Blaster X-Fi Titanium OEM (PCI Express)
Karta dźwiękowa Creative Sound Blaster X-Fi Titanium (PCI Express) to niezbędne rozwiązanie dla osób, którym zależy na maksymalnych wrażeniach z gier i aplikacji rozrywkowych. Niezależnie od tego, czy korzysta się z systemu Windows XP, czy Windows Vista, zgodność karty ze standardem PCI Express gwarantuje brak jakichkolwiek problemów w zakresie jej współpracy z systemem operacyjnym. Natomiast sprzętowa obsługa technologii EAX 5.0 i OpenAL zapewnia najlepsze możliwe wrażenia w grach. Dzięki technologii X-Fi CMSS-3D, pozwalającej zanurzyć się świecie precyzyjnego, trójwymiarowego, pozycyjnego dźwięku (nawet w słuchawkach), karta ta zapewnia graczom przewagę nad konkurencją! Karta ma certyfikat THX, a ponadto optyczne gniazda we-wy i możliwość kodowania dźwięku Dolby Digital w czasie rzeczywistym, co pozwala połączyć ją z dekoderem dźwięku przestrzennego za pomocą zaledwie jednego kabla. Dołączone oprogramowanie PowerDVD potrafi wykorzystać technologię X-Fi i daje możliwość odtwarzania filmów z dźwiękiem Dolby i DTS z niezrównaną jakością i wrażeniami przestrzennymi możliwymi do uzyskania w słuchawkach lub głośnikach.
VCC Systems ulepsza xPoint'a
DataPoint do prezentacji danych podczas wideokonferencji z dowolnego urządzenia oraz sterowana pilotem kamera internetowa Sony EVI D100 – to nowe akcesoria, które VCC Systems zaoferował w zestawie z terminalem wideokonferencyjnym xPoint.
Tagi: XPoint, Vcc
Tajemniczy klient wybiera dostawcę Internetu, badanie Mystery Shopping
Najnowsze badanie Mystery Shopping przeprowadzone przez firmę International Service Check, tym razem klienci testowi przyjrzeli się bliżej firmom oferującym usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu.
Tagi: Internet
Weilandt Elektronik już na polskim rynku
Doświadczenie elektroników z firmy Weilandt Elektronik pokazuje, że przenośne kolektory danych i skanery kodów kreskowych, chociaż są bardzo wytrzymałe, ulegają usterkom często w najmniej oczekiwanych momentach. Warto być na taką okazję przygotowanym i już zawczasu poszukać sprawdzonego centrum serwisowego, które szybko i tanim kosztem naprawi uszkodzony sprzęt.
 Acer planuje w Polsce otwarcie centrum dystrybucyjnego części zamiennych, Asplex.
Firma Acer ogłosiła swoją decyzję o otwarciu we Wrocławiu nowego centrum dystrybucji pod nazwą Asplex. Jednostka odpowiedzialna będzie za dostarczanie części zamiennych oraz świadczenie drobnych usług produkcyjnych na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki.
Tagi: Acer


Polecamy strony: