Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Drukarka HP DeskJet D2660
Drukarka HP DeskJet D2660 została opracowana z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują niezawodnej i prostej w obsłudze, kolorowej drukarki do codziennego drukowania podstawowych materiałów, zapewniającej doskonałe rezultaty, niezależnie od drukowanych materiałów. Funkcja HP Smart Web Printing pozwala lepiej wykorzystać wszystkie informacje drukowane z Internetu. Możliwość połączenia treści wielu stron na jednym arkuszu pozwala oszczędzić atrament i papier.
Tagi: Drukarka, HP, DeskJet
NETGEAR WPROWADZA PAMIEC SIECIOWA DLA MALYCH  I SREDNICH PRZEDSIEBIORSTWO NAJWIEKSZEJ GESTOSCI NA RYNKU
NETGEAR®, Inc zapowiedział nową pamięć sieciową dużej gęstości dla małych i średnich przedsiębiorstw (SMB), będącą kolejnym produktem rodziny ReadyNAS®. ReadyNAS 3200 o wysokości 2U jest 12 niszową pamięcią masową o pojemności do 24 terabajtów w jednej obudowie.
Tagi: NETGEAR, Pamięć
Samsung SCX-5635FN
Model SCX-5635FN znacznie zwiększa wydajność i prędkość pracy. Ten inteligentny asystent biurowy umożliwia współpracę w zespole oraz pracowników w małych i średnich przedsiębiorstwach. Model ten drukuje, kopiuje, skanuje i faksuje z prędkością 33 kartek/minutę, obsługuje funkcję dwustronnego druku oraz wiele funkcji sieciowych, które są niezbędne w przypadku pracy w grupie. Jeszcze nigdy przedtem nie było tak łatwo pracować szybciej i wydajniej.
King Cross w sieci WLAN od Meru
King Cross Marcelin - jedna z największych galerii handlowych w Poznaniu – udostępniła swoim klientom nowoczesną sieć bezprzewodową od Meru Networks. Wdrożenie przeprowadził Komputronik Biznes.
Tagi: King Cross, WLAN
Kolejne wyróżnienie dla AVG Technologies
– Firma AVG Technologies, wiodący producent oprogramowania zabezpieczającego, poinformowała o zdobyciu certyfikatu przyznawanego przez brytyjski portal branżowy Virus Bulletin. Program AVG Internet Security Network Edition w najnowszej wersji 8.5 nagrodzono po uprzednim przetestowaniu w laboratorium portalu.
Tagi: AVG
Verbatim – dwa nowe zestawy słuchawkowe dla graczy
Verbatim rozszerza swoją ofertę akcesoriów do gier o dwa nowe zestawy słuchawkowe, dzięki którym gracze mogą doświadczać niezwykle realistycznego, przestrzennego dźwięku. Zestaw słuchawkowy Rapier USB z modułem wibracji jest dostępny za 159 zł, natomiast cena zestawu słuchawkowego dla graczy USB 5.1 wynosi 199 zł (sugerowane ceny detaliczne).
Plecak EasyGuard Business
Stylowo zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających podróżnikach. Dzięki regulowanym, wyściełanym pasom ramiennym, ochronnym osłonom i dużej liczbie przegródek na dodatkowe akcesoria świetnie nadaje się do wygodnego przenoszenia laptopa.
Tagi: Plecak, Toshiba
DVD 059 EMPEROR BASIC 4 USB
DVD 059 EMPEROR BASIC 4 to już czwarta generacja odtwarzacza DVD z serii BASIC. Najnowszy model wyróżniają zarówno zaawansowana obsługa napisów TXT jak również port USB, dzięki któremu można podłączyć zewnętrzne nośniki danych. Na uwagę zasługuje także niebanalny design zastosowany w tym modelu.
Tagi: EMPEROR, Dvd, Manta
Windows 7 na pendrive?
CNET News informuje, że Microsoft rozważa wprowadzenie do sprzedaży specjalnej wersji Windows 7 dystrybuowanej na pamięciach przenośnych typu pendrive.
Zestaw głośnomówiący PARROT MKi 9200
Multimedialny zestaw głośnomówiący Parrot Mki 9200 umożliwia słuchanie muzyki z odtwarzaczy cyfrowych lub analogowych : iPod, iPhone, iTouch, pamięci USB, kart pamięci SD, odtwarzacze MP3 USB, urządzenia Bluetooth stereo, odtwarzacze CD, MiniDisc


Polecamy strony: