Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Adobe Muse

Adobe Muse pozwala na bardzo proste tworzenie stron WWW. Jeżeli chcesz stworzyć swoją stronę internetową, ale programowanie w HTML nie jest Twoją mocną stroną, powinieneś zainteresować się tym narzędziem .

Adobe Muse, pozwoli grafikom znającym takie narzędzia jak Illustrator czy InDesign na łatwe przekształcenie makiet witryn w realnie działające strony WWW. Według Adobe, z ich nowego narzędzia z łatwością będą korzystać tylko osoby, które wcześniej używały Illustratora czy InDesign, a dzięki temu będzie można szybko stworzyć grafikę, którą Muse zamieni na stronę.

Oprogramowanie da nam też możliwość zmiany tła, stopki, nagłówka, menu oraz widżetów takich jak okienko YouTube oraz Mapy Google. Dzięki WYSWIG będziemy w trakcie pracy widzieć, co zrobiliśmy do tej pory i będziemy mogli pracować bezpośrednio na projekcie. Żadnym problemem nie będzie także łatwe zamieszczenie plików multimedialnych takich jak .png, .gif i .flv.

Premiera Adobe Muse ma mieć miejsce w pierwszym kwartale 2012 roku. Oprogramowanie będzie kosztować 20 $ za miesiąc lub 180 $ za rok użytkowania.


Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: