Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Norton 360 v.6.0 PL

Program Norton 360 to znakomite połączenie ochrony komputera, tożsamości i danych użytkownika, a także funkcji automatycznego tworzenia kopii zapasowych online.

•Ochrona komputera, tożsamości i danych użytkownika za pomocą wydajnego, łatwego w obsłudze rozwiązania zabezpieczającego przed zagrożeniami

- Znakomite połączenie technologii ochrony firmy Symantec i funkcji automatycznego tworzenia kopii zapasowych w postaci łatwego w obsłudze oprogramowania.

- Technologia ochrony Norton zapewnia sprawdzone, skuteczne zabezpieczenia przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci.

- Cztery różne warstwy inteligentnej ochrony skutecznie wykrywają i eliminują zagrożenia jeszcze przed ich przedostaniem się do komputera. - Szybkie identyfikowanie i powstrzymywanie nowych zagrożeń.

•Bezpieczne korzystanie z sieci WWW, sklepów internetowych, bankowości elektronicznej oraz serwisów społecznościowych bez spowalniania lub zakłócania działania komputera

- Dzięki ponad 20 inteligentnym czujnikom i wysokiej wydajności program Norton 360 chroni komputer i zapewnia jego szybkie działanie.

- Skanuje wiadomości e-mail i wiadomości błyskawiczne w poszukiwaniu wirusów, podejrzanych łączy, zainfekowanych załączników oraz innych zagrożeń przed otwarciem przez użytkownika.

- Identyfikuje bezpieczne, blokuje niebezpieczne strony www i powstrzymuje zagrożenia pochodzące z sieci jeszcze przed załadowaniem strony w przeglądarce.

- Zabezpiecza i zapamiętuje nazwy użytkownika i hasła, uniemożliwiając hakerom zaatakowanie komputera i kradzież informacji.

•Łatwiejsza ochrona dzieci przed zagrożeniami pochodzącymi z Internetu dzięki usłudze Norton Online Family

- Zarządzanie kontrolą rodzicielską umożliwia łatwy dostęp do usługi Norton Online Family bezpośrednio z Centrum sterowania Norton.

- Kontroluje aktywność dzieci w Internecie, sprawdzając odwiedzane przez nie strony www i umożliwiając blokowanie dostępu do nieodpowiednich serwisów.

- Nadzoruje działania dzieci w sieciach społecznościowych i ich rozmowy w trybie online, ułatwiając wykrywanie potencjalnych zagrożeń z wyprzedzeniem.

•Ochrona zdjęć, muzyki, plików wideo i innych ważnych danych przed utratą za pomocą funkcji automatycznego tworzenia kopii zapasowych

- Udoskonalona technologia upraszcza tworzenie kopii zapasowych danych.

- Automatycznie tworzy kopie zapasowe ważnych plików i szyfruje je, aby można było łatwo odzyskać dane w przypadku awarii dysku twardego, zdarzenia losowego lub innego problemu.

- Chroni ważne dane, przechowując je online w najnowocześniejszych centrach danych firmy Symantec lub w zewnętrznym urządzeniu pamięci masowej użytkownika.

- Obejmuje 2 GB bezpiecznego miejsca na kopie zapasowe online, co wystarcza do przechowywania setek zdjęć lub utworów muzycznych.

- Dostęp przez Internet ułatwia udostępnianie zdjęć, plików wideo oraz innych danych znajomym i rodzinie niezależnie od tego, czy używają komputerów PC, czy też Mac za pomocą łączy w wiadomościach e-mail.

- Utrzymanie szybkiego działania komputera

•Optymalizuje ustawienia w celu utrzymania najwyższej wydajności komputera.

- Zwalnia pamięć w celu szybszego uruchamiania i działania aplikacji.

- Usuwa zbędne pliki, aby poprawić wydajność komputera.


Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: