Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Uniwersalna ładowarka do laptopów

Cooler Master zaprezentował uniwersalny zasilacz do laptopów - USNA 120W

Dodatkowo, wraz z USNA 120W, użytkownik otrzyma 10 odpowiednich przejściówek zgodnych z najpopularniejszymi standardami zasilania do laptopów. Ponadto Cooler Master oferuje również wysoką efektywność energetyczną, sięgającą 90 proc. oraz zapewnia na wyjściu napięcie na poziomie 19V, co sprawia że jest to urządzenie zarówno proekologiczne jak i uniwersalne.

Za pomocą USNA 120W znacznie szybciej naładujemy baterie odtwarzacza MP3, smartfonu, nawigacji czy tabletu. Wszystko to za sprawą dwóch gniazd USB, które w porównaniu do PC, gwarantują od 30 do 50 proc. szybszy proces ładowania baterii. Pierwszy z portów udostępnia na wyjściu prąd o natężeniu 1A, znacznie więcej niż porty USB w typowym komputerze PC. Do złącza tego najlepiej podłączyć niewielkie urządzenia takie jak odtwarzacze muzyczne, GPS czy telefony. Drugi z portów USB, w jaki wyposażony jest USNA 120W, zapewnia na wyjściu prąd o natężeniu aż 2A i zalecany jest do ładowania większych urządzeń np. tabletów. Dodatkowym plusem produktu Cooler Master są dwie diody LED, które informują o procesie ładowania lub jego zakończenia.

Uniwersalna ładowarka do laptopów USNA 120W będzie dostępna w sieci sprzedaży detalicznej w Polsce jeszcze w pierwszej połowie czwartego kwartału 2011.


Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: