Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
S3 Graphics Chrome 430 GT
Chrome 430 GT to pierwsza karta S3 Graphics z serii Chrome 400 dostępna na rynku. Nowa karta łączy zaawansowaną obsługę grafiki 3D i multimediów HD z wyjątkową energooszczędnością i bardzo niską temperaturą pracy, ustanawiając nową jakość na konkurencyjnym rynku kart graficznych.
Tagi: S3, Karty grafiki
Notebooki PacardBell
Packard Bell wprowadza na polski rynek notebooki serii EasyNote MB 8 z najnowszymi energooszczędnymi procesorami firmy Intel wykonanymi w technologii 45 nm. Seria obejmuje dwa 15,4’’ modele: Packard Bell MB89-P-019 w kolorze białym oraz MB87-P-015 w kolorze czerni.
Tagi: Packard Bell
Asus Eee PC
Popularny model Asusa Eee PC doczekał się nowej wersji, która trafi do sprzedaży na przełomie maja i czerwca i będzie kosztować około 500$.
Tagi: Asus, Laptopy, Eee pc
Nowe - odmienione Sony Vaio
Laptopy Vaio są obecnie w nowej szacie kolorystycznej , pełne są koronek , ornammentów i wzorów roślinnych . Klawiatura jest również odnowiona i można ją dostać w trzech wariantach czcionek . Dostępne wersje nowego wzornictwa to Victorian lace i Flora .
Fujitsu LifeBook A6120
Nowy laptop Fujitsu zbudowany na bazie A6110 jednak poza podobieństwem obudowy reszta różni się w znacznym stopniu .
Tagi: Fujitsu, Laptopy
Firma Acer i nowa koncepcja wzornicza Aspire Gemstone Blue
Gdy w maju 2007 firma Acer wprowadzała rewolucyjne wzornictwo Gemstone, miała świadomość, że takie posunięcie jest punktem zwrotnym w jej strategii produktowej. Nowy wygląd notebooków Acer dla użytkowników indywidualnych to coś więcej niż sama zmiana stylizacji: zapewnił zupełnie nowy poziom rozpoznawalności serii notebooków Acer dla użytkowników indywidualnych oraz otworzył nowy rozdział wartości związanych z marką Acer.
HP Pavilion seria dv6600 Special Edition - Przegląd
Stylowy wygląd i wydajność, jakich można się spodziewać po produktach HP. Ten limitowany notebook w ceramicznej bieli i srebrze wszędzie zwróci na siebie uwagę.
Tagi: HP, Laptopy
Jeden z najmniejszych i najcieńszych laptopów na świecie! Nowy laptop Apple MacBook Air niemoże być uznany za wpełni przenośne urzadzenie . Przywykliśmy , że od producenta Apple możemy oczekiwać najlepszych rozwiązań.
Nie da się ukryć, że notebooki HP Pavilion są niczym przenośny zestaw kina domowego w pięknym opakowaniu. Zwłaszcza, gdy funkcja HP QuickPlay umożliwia inicjowanie odtwarzania filmów i muzyki jednym dotknięciem przycisku. Pilot zdalnego sterowania pozwala Ci natomiast czuć się bardziej swobodnie. To jednak nie wszystko .
Tagi: HP, Laptopy
Nowa seria notebooków Aspire 5715Z
Warszawa, 27 lutego 2008 r; Firma Acer, czwarty co do wielkości producent na ogólnoświatowym rynku PC (źródło: Gartner, 3 kw. 2007), zaprezentowała nową serię notebooków Aspire 5715Z przeznaczoną dla użytkowników domowych.
Tagi: Acer, Laptopy


Polecamy strony: