Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
Firma Acer prezentuje nowe serie notebooków TravelMate
Notebooki z serii TravelMate 6492 i TravelMate 6592 zostały wyposażone w wbudowany, szerokopasmowy modem 3G, umożliwiający użytkownikom przesyłanie danych z prędkością do 1,4 Mb/s.
Acer Aspire 7720G dla graczy
Notebooki z serii Aspire 7720G są wyposażone w nowy zestaw efektywnych rozwiązań, które opracowano z myślą o osiągnięciu niespotykanej dotąd wydajności systemu oraz zapewnieniu wspaniałej rozrywki miłośnikom gier.
Tagi: Acer, Laptopy
Notebook Ferrari 1100 ze zintegrowanym napędem optycznym oraz systemem dźwiękowym z certyfikatem Dolby
Seria Ferrari 1100 to najnowsze uzupełnienie oferty notebooków z logo Ferrari. Kontynuuje ideę wprowadzania nowoczesnych technologii, doprowadzonych do perfekcji w świecie Formuły 1, która została rozsławiona przez poprzednie rodziny notebooków Ferrari 5000 i Ferrari 1000.
Tagi: Ferrari, Laptopy
Acer TravelMate 7720 - alternatywa dla komputera stacjonarnego
Firma Acer zaprezentowała nową serię notebooków przeznaczonych dla profesjonalistów - TravelMate 7720 – będące alternatywą dla komputera stacjonarnego.
Notebooki Sony VAIO
Długo oczekiwane notebooki VAIO wchodzą do oferty SCIENTIFIC S.A. Na początku będą to trzy modele: VGN-TZ11XN/B; VGN-FZ11Z oraz VGN-FZ11M. To nie tylko zaawansowane urządzenia multimedialne. To mobilność, styl, oryginalność i wyróżnik. VAIO to znacznie więcej niż komputer.


Polecamy strony: