Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
Acer Ferrari One 200
Na czerwonej pokrywie netbooka Ferrari One dumnie widnieje logo Scudetto Ferrari, które już od pierwszego wyścigu zdominowało Formułę Jeden.11,6-calowy wyświetlacz Acer CineCrystal o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, podświetlany diodami LED ma filmowy format 16:9 doskonale nadaje się do multimedialnej rozrywki o rozdzielczości HD.
Tagi: Acer, Notebook
Notebook Asus X52JE
Asus X52JE to doskonały kompan zarówno do pracy jak i rozrywki. Notebook ten oferuje ulepszoną wielozadaniowość i mobilną wydajność dzięki nowym procesorom Intel Pentium.
Tagi: Notebook, Asus
Notebook Asus N53SV
Nowy wymiar dźwięku dzięki technologii SonicMaster, opracowanej we współpracy z firmą Bang & Olufsen ICEpower. Notebook zapewnia lepsze wrażenia wizualne dzięki technologii Video Magic. Ciesz się jeszcze większą mocą dzięki najnowszemu procesorowi Intel® Core™ i7. Procesor Intel® Core™ i7 drugiej generacji oferuje zauważalną poprawę wydajności i szybkości komputera.
Tagi: Notebook, Asus
CES -   tablet od Samsunga
Sliding PC 7 to hybryda tabletu i netbooka z rozsuwaną klawiaturą QWERTY jak smartfonach i zainstalowany system operacyjny Windows 7 Home Premium.
CES - PC Razera do gier
Switchblade to połączenie laptopa, netbooka, komputera stacjonarnego, konsoli i tabletu. Idealny dla graczy.
CES - ASUS i nowe tablety
CES 2011 - Asus przedstawił cztery modele tabletów z Androidem i Windows 7.
Tagi: Asus, Tablet
ASUS   G53Jw
15-calowy notebook dla graczy G53Jw daje pełne możliwości komputera stacjonarnego. To wysokiej jakości, szybki komputer przenośny, który nie uznaje kompromisów, zapewniając pełen wymiar akcji.
Tagi: Asus, Notebook
Acer z AMD Fusion
Nowy netbook Acera - Aspire One 522 będzie pierwszym małym laptopem producenta opartym na platformie AMD Fusion.
Tagi: Acer, Netbook
Netbook Gigabyte.
Gigabyte przedstawia swojego nowego mobilnego netbooka, "napędzanego" przez dwurdzeniowy procesor Intel Atom N550.
Tagi: Netbook, Gigabyte
Asus K52JC-EX291V
Dzięki zastosowaniu najnowszego procesora Intel i układu NVIDIA GeForce 310M z 1 GB DDR3 VRAM notebook ASUS K52JC oferuje najwyższą wydajność wielozadaniową w swej klasie.
Tagi: Asus, Notebook


Polecamy strony: