Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
Acer Timeline 1830T
Dla osób, które chcą jednak nieco popracować na wakacjach polecamy ultramobilnego notebooka Acer.
Tagi: Notebook, Acer
Samsung N230
Samsung zaprezentował nowy model netbooka z serii N. Urządzenie oznaczone symbolem N230 waży niecały kilogram i ma grubość 23 mm.
Tagi: Samsung, Netbook
SONY Seria VAIO P
Ten przypominający portfel komputer VAIO bez trudu zmieści się w torebce, możesz go więc mieć przy sobie i wyjmować w czasie spaceru, postoju, jazdy metrem czy leniuchowania.
Tagi: Sony, VAIO
AiO ASUS eeeTOP 20"
Ultracienki ET2010 o grubości poniżej 2,5 cm.Poznaj nowe możliwości pracy dzięki wielodotykowi (multitouch).Korzystaj z bazy oprogramowania za pomocą ASUS Eee Docking.
Tagi: ASUS, EeeTOP
Asus Eee PC 1201HAG
Eee PC Seashell jest tak lekki i ma tak niewielkie wymiary, że możesz go zabrać ze sobą w każde miejsce. 12.1-calowy, panoramiczny ekran HD w połączeniu z wbudowanym modemem 3G pozwala na komfortowe przeglądanie zasobów Internetu.
Tagi: Asus, Eee pc
GeForce GTX 480
EVGA wprowadza do przedsprzedaży kartę graficzną GeForce GTX 480 SuperClocked+, której procesor graficzny GF100 podkręcony został do 726 MHz.
Tagi: GeForce
Asus z procesorem AMD
Asus zdecydował się na stworzenie modelu opartego na procesorze ze stajni AMD. Eee PC 1015T bazuje na jednordzeniowym CPU V105.
Tagi: Asus, Amd
Acer Aspire One 533
Model 533 jest urządzeniem idealnym dla osób często podróżujących - z jednej strony wydajny, żeby umożliwić komfortowe wykonywanie typowych zadań, z drugiej zaś energooszczędny, przez co można na nim pracować nawet przez 10 godzin bez potrzeby ładowania.
Tagi: Acer
ASUS ROG Rampage III Gene
ASUS powiększy o kolejnego przedstawiciela serii Republic of Gamers – Rampage III Gene. Jak wskazuje nazwa Gene, do czynienia mamy tu z konstrukcją klasy micro-ATX.
Toshiba Satellite
Seria Toshiba Satellite P505 powiększyła się o nowy model P505-S8011 z Core i7


Polecamy strony: