Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
Sony VAIO seria EA
Rodzina notebooków Sony VAIO powiększa się o efektowne, kolorowe modele VAIO EA z ekranem o przekątnej 14-cali i szerokiej gamie kolorów.
Tagi: Sony, Vaio, Notebook
Asus EeePC 1201HA
Klasyczny netbook o matrycy 12,1 cala z dobrymi parametrami i długim czasem pracy na baterii - około 440 min przy pracy biurowej.
Tagi: Asus, Netbook
Acer Aspire Timeline X
Firma Acer stworzyła serię Aspire TimelineX z myślą o doskonałej wydajności, wydłużonym czasie pracy z akumulatora, dostępie do sieci i niewielkich rozmiarach. Nowa seria laptopów Aspire TimelineX wykorzystuje wszystkie najnowsze rozwiązania, jakich może potrzebować użytkownik.
Tagi: Acer, Aspire, Notebook
Nowa seria notebooków Acer Aspire 7741 i 5741
Nowa seria Acer Aspire została stworzona od podstaw przy wykorzystaniu niezawodnych procesorów, szybkich pamięci, kompleksowych możliwości połączeń i zaawansowanych rozwiązań graficznych, aby zaoferować wydajność potrzebną, by codzienne zadania związane z komputerem przebiegały gładko.
Tagi: Acer, Notebook
Cowon W2 i V5
Firma Cowon już wypuściła na azjatycki rynek swoje dwa produkty MID W2 oraz V5 HD. Oba urządzenia to ciekawe propozycje dla wszystkich, którzy poszukują nowoczesny rozwiązań i z radością zamienią swoje ciężkie laptopy na coś znacznie lżejszego i bardziej wygodnego.
Tagi: Cowon
ASUS G73J w X-KOM.pl
X-KOM.pl, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów komputerowych, ma nowy salon w Warszawie w centrum handlowym Reduta w którym będzie można kupić urządzenia z najnowszej oferty czołowych producentów sprzętu komputerowego i akcesoriów. (Al. Jerozolimskie 148; poziom 1, lok. 257).
Tagi: Asus, Notebook, X-kom
Thermaltake Armor A90
Armor A90, nowa obudowa Thermaltake trafia na rynek konstrukcji klasy mid-tower.
Nowe desktopy HP
HP - trzy nowe modele: Pavilion Elite HPE-190t, Slimline s5350z oraz Slimline s5305z.
Tagi: Desktop, Hp
ASUS U30Jc
ASUS zapowiedział swojego nowego laptopa wspierany rewolucyjną technologią - NVIDIA Optimus.
Tagi: Asus, Nvidia, Laptop
Asus Eee PC 1201N
Zastosowanie dwurdzeniowego procesora Atom 330, nowoczesnego chipsetu i karty graficznej NVIDIA ION sprawiło, że Eee PC 1201N wyznacza nowe trendy w wydajności komputerów przenośnych.
Tagi: Asus, Eee PC


Polecamy strony: